KONKURSS par filmu “The Hangover: Part III”!

May 30, 2013  |  Dažādi, Raksti

Esat vieni no tiem, kuri “The Hangover” filmu laikā nepārtraukti pie sevis (vai skaļi, vai čukstus kaimiņam pie auss) nosaka “Pfff! Ta nu gan, ar mani ir gadījies daudz trakāk!“? Lieliski, jo šis kino-konkurss, kurš veltīts “The Hangover: Part III” iznākšanai, būs kā reizi priekš Jums!

Kā noprotiet, tad nekādi jautājumi šoreiz nebūs jāmin, vēl vairāk – jāstāsta būs pašiem, jo konkursa nosacījumi atkal ir pavisam vienkārši, un pat nevar teikt, ka dikti radoši. Zemāk šī raksta komentāros izstāstiet savu “The Hangover” filmu cienīgu atgadījumu, un vienalga, vai tas ir jau paaudzēs ceļojošs un leģendām apvīts stāsts, vai arī rūpīgi glabāts noslēpums (šādiem gadījumiem DISQUS ļauj komentēt anonīmi vai piedalīties ar feiko Twitter profilu!), droši klājiet vaļā, ka tikai stāsts ir īsts vai vismaz, kā saka, “balstīts uz patiesiem notikumiem” (neliela izpušķošana vēl nevienam nav kaitējusi un pieder pie lietas). Ja vēl ir bildes klāt – pavisam lieliski! Svarīgi – līdzīgi kā “The Hangover: Part III” vairs nav par paģirām (un, tāpat kā gandrīz-vārdabrāli “The Godfather: Part III”, to iznīcināja kritiķi, bet jāredz pašiem, protams), arī Jūsu stāstam nav obligāti jābūt – galvenais lai tas ir pozitīvā nozīmē neprātīgs (jo alkohols tur parasti tāpat piedalās).

Par šo atklātību Jūs tiksiet arī dāsni atalgoti – no filmas izplatītāja AcmeFilm (paldies!) man ir viena, toties grandioza balva, oficiālā filmas dāvanu soma, kura nav tukša (kas ir iekšā – neteikšu!), kura tiks labākā stāsta autoram. Labāko stāstu noteiksim pēc DISQUS vērtējuma (komentārus var vērtēt), kas dalīts ar manu personīgo simpātiju, un, lai ir laiks pārdomām vai atmiņas atsvaidzināšanai, deadline ir šī gada 9. Jūnijs!

Tikmēr arī paspēsiet aiziet filmu noskatīties – iedvesmai. “The Hangover: Part III” kinoteātros no rītdienas!