KONKURSS par filmu “The Host”!

April 5, 2013  |  Dažādi, Raksti

PAPILDINĀTS 23.04.2013:
Šis izrādījās diezgan pagrūts konkurss, jo no 18 dalībniekiem tikai 5 (tieši tik, cik balvu) atbildēja pilnīgi pareizi uz visiem jautājumiem – vienubrīd jau domāju, ka pie izlozes pielaidīšu arī daļēji pareizi atbildējušos, bet viss beidzās labi. Pareizās atbildes zemāk ar boldu, bet grāmatas saņem Mārtiņš Bruņenieks, Guna Poga, Laura Koja, Anete Baumane un Māra Bruņiniece, apsveicam! Ar uzvarētājiem sazināšos personīgi, visiem pārējiem – līdz nākamajiem konkursiem!

PAPILDINĀTS 12.04.2013:
Liels paldies, atbildes ir saņemtas un apkopošana ir procesā! Diemžēl no manis neatkarīgu iemeslu dēļ nevarēšu apkopot un paziņot rezultātus līdz 24. Aprīlim (iemeslus sapratīsiet jaunnedēļ ;) bet balvas tikmēr mierīgi gaida savus saņēmējus, bez raizēm: http://instagram.com/p/X1dgyRO1Fe/

ORIĢINĀLAIS IERAKSTS:
Labas ziņas – arī šonedēļ ir kāds jauns konkurss, un šoreiz tas ir par gaidāmo filmu “The Host” (pie mums – “Klejotāja”), diemžēl ne to no Korejas par milzu cilvēkēdāju monstru no kanalizācijas, bet gan to, kas ir Stefānijas Meijeres romāna ekranizācija. Bet toties vairs ne par spīdīgiem vampīriem, bet par aliens & shit, no Endrjū Nikkola (“Gattaca”, “In Time”) un ar daiļajām Sīršu Ronani un Diānu Krīgeri (katra sava vecuma skatītājiem). Respektīvi – dosim tai iespēju, pat ja RottenTomatoes saka, ka nevajadzētu.

Turklāt par balvām ir vērts pacīnīties, jo šoreiz man no filmas izplatītāja GPI Latvia ir 5 grāmatas, kas kalpoja par pamatu filmai (lūk, kur esam nonākuši – “grāvējfilmu blogā” tiek izlozētas Stefānijas Meijeres grāmatas, ta-dā!), varēsiet vai nu izlasīt, kā tad tur patiesībā viss bija, vai arī kādam uzdāvināt (jo, kā zināms, dāvanas mēdz būt trīs veidu – labas, sliktas un grāmatas). Domāju, ka tālākais Jums jau ir labi zināms, tapēc – droši:


1

“The Host” ir Stefānijas Meijeres pirmā ne-Krēslas grāmata, bet cik pilniesīgu noveļu ir sarakstījusi rakstniece?

A) Četras
B) Piecas
C) Astoņas

2

Cik ilgi novele “The Host” atradās New York Times bestseller sarakstā?

A) 26 nedēļas
B) 40 nedēļas
C) 52 nedēļas

3

Neskatoties uz savu vecumu, aktrise Sīrša Ronane jau tika nominēta sekojošām balvām:

A) “Oscar” balvai
B) BAFTA balvai
C) Zelta Globusam

4

Sākotnēji filmu “The Host” bija plānojusi režisēt kāda sieviete-režisore. Kura tā bija?

A) Kimberly Peirce
B) Susanna White
C) pati Stefānija Meijere plānoja debitēt kino režijā

5

Pirms uzsākt kino karjeru, režisors Endrjū Nikkols nodarbojās ar:

A) Teātra režiju
B) Scenāriju rakstīšanu
C) Veidoja reklāmas rullīšus

Konkursa nosacījumi nemainās, kā vienmēr – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (riskējiet uz savu atbildību), starp visiem pareizo atbilžu autoriem ierastais randomaizers (random.org) izvēlēsies uzvarētājus, kuri tad arī saņems balvas! Atbildes tiek pieņemtas līdz nākamās Ceturdienas (11. Aprīlis) 23:59:59, izloze arī kaut kad neilgi pēc tam. Lai veicas!