KONKURSS par filmu “The Last Stand” – labākais Ārnija citāts!

January 25, 2013  |  Dažādi, Raksti

Tā kā šī nedēļa paiet zem Ārnija un “The Last Stand” / “Pēdējā Sadursme” zīmes, tad tikai loģiski būtu uzrīkot kādu konkursu tai par godu! Taču, par cik šī ir īpaša filma (Švarca atgriešanās!), tad arī konkurss būs īpašāks un galīgi ne “ierastais” variants. Bet vieglāks – lai piedalītos, šī ieraksta komentāros vienkārši ierakstiet savu mīļāko Švarcenegera citātu no jebkuras filmas ar viņa piedalīšanos (minot filmu, protams), un lūdzu esiet radoši, jo, lai gan uzvarētāju tāpat noteiks randomaizers, mēs visi zinam, ka Ārnijam ir daudz kas vairāk, kā “I’ll be back!”.

Īpašam konkursam – īpašas balvas, jo šoreiz man nav vis suvenīri ar filmas simboliku vai biļetes uz to, bet veseli 15 ekskluzīvi plakāti (šādi), kurus īpaši filmas pirmizrādei Latvijā izveidoja mūsu pastāvīgais plakātu mākslinieks Harijs Grundmanis, kurus tad arī saņems konkursa uzvarētāji (viens plakāts – vienās rokās). Plakātus varēs saņemt k/t Kino Citadele kasēs, turpat varēsiet iegādāties arī biļetes uz filmu :)

Metam citātus līdz šīs Svētdienas (27. Janvāris) beigām, uzvarētājus paziņošu jau naktī uz Pirmdienu! Un lūdzu izmantojiet sociālo tīklu vai DISQUS profilus identifikācijai, lai balvas atrod savus ieguvējus!