KONKURSS par filmu “The Lone Ranger”!

July 1, 2013  |  Dažādi, Raksti

PAPILDINĀTS 09.07.2013:
Paldies visiem (visiem 34 dalībniekiem) par dalību, konkurss ir noslēdzies! Jautājumi šoreiz bija apzināti vieglāki un gandrīz bez zemūdens akmeņiem, tapēc nav brīnums, ka vairākums atbildēja pareizi uz visiem. Bet balvas ir tik, cik ir, tapēc, pēc randomaizera lēmuma, T-Kreklu saņem Mārtiņš Bruņenieks (jau atkal!), cepuri saņem Aleksandra Gordejeva, bet rokaspulksteni – Edgars Kuzmans! Ar uzvarētājiem, kā vienmēr, sazināšos personīgi, bet visiem pārējiem – vēlreiz paldiez, un līdz nākamajiem konkursiem!

ORIĢINĀLS:
Laiks konkursam! Ar filmu “The Lone Ranger” / “Vientuļais Reindžers” studijai Disney saistās pašas vērienīgākās ambīcijas – kā nu ne, ja vienā filmā atkal tiekas “Karību Jūras Pirātu” zvaigzne Džonijs Deps un pirmo trīs filmu režisors Gors Verbinskis! Kā mazākais ir jauna (un superpelnoša) triloģija, kā maksimums – vesterna kā žanra renesanse, tāpat kā tas notika (vai notika?) ar pirātu kino! Bet, pateicoties filmas izplatītājam Forum Distribution, man ir lieliskas balvas – oficiālais filmas T-Krekls, Cepure un Rokaspulkstenis (kopā tātad 3 balvas), ko izspēlēt ar filmu saistītā konkursā – tālākais Jums, domājams, jau ir zināms:


1

Ar kuru supervaroni vēsturiski ir saistīts filmas “The Lone Ranger” galvenais varonis?

A) Batman
B) Green Arrow
C) The Green Hornet

2

Kura leģendāra vēsturiska figūra kalpoja par iedvesmu Vientuļā Reindžera tēlam?

A) Bass Rīvzs
B) Vajats Erps
C) “Doks” Holidejs

3

Režisors Gors Verbinskis ilgstoši centās uzņemt kādas leģendāras videospēles ekranizāciju. Tā bija

A) “Uncharted: Drake’s Fortune”
B) “Bioshock”
C) “Deus Ex”

4

Pie cik filmām (ieskaitot šo) sadarbojušies Džonijs Deps un Gors Verbinskis?

A) Četrām
B) Piecām
C) Sešām

5

Viens no filmas producenta Džerija Brukhaimera hobijiem ir

A) Makšķerēšana
B) Retu grāmatu kolekcionēšana
C) Fotografēšana

Konkursa nosacījumi nemainās, kā vienmēr – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (riskējiet uz savu atbildību), starp visiem pareizo atbilžu autoriem ierastais randomaizers (random.org) izvēlēsies uzvarētājus, kuri tad arī saņems balvas! Atbildes tiek pieņemtas līdz nākamās Pirmdienas (8. Jūlijs) 23:59:59, izloze arī kaut kad neilgi pēc tam. Lai veicas!

Filma kinoteātros jau no Trešdienas!