KONKURSS par filmu “Thor: The Dark World”!

November 4, 2013  |  Dažādi, Raksti

PAPILDINĀTS 12.11.2013:
Paldies visiem 46 dalībniekiem, 99% no Jums atbildēja absolūti pareizi – kas arī bija gaidāms, jo, būsim godīgi, jautājumi bija ekstra-viegli. Bet es vienkārši gribēju izvairīties no situācijas, kad uz Kinofestu “Spektrs II” mums atkal ir pilni grozi ar konkursos neizspēlētam dāvanām, un nav, ko prasīt sponsoriem :D

Uz nopietnākas nots – balvas gan, diemžēl, ir tikai trīs, un tās saņem Random.org izvēlētie konkursanti: Tora krūze tiek Marijai Ābolai, Tora T-krekls tiek Ulvilam Pāvulam un Tora hūdijs tiek Artūram Sprudzānam. Balvas gaidīs jūs k/t Kino Citadele kasēs sākot ar rītdienu (neaizmirstiet dokumentus)!

ORIĢINĀLS:
Sen nav bijis kāds konkurss ar lieliskām balvām, vai ne? Un šoreiz laimīgā loze ir kritusi filmai “Thor: The Dark World”, kuru Jūs noteikti jau esat noskatījušies (un, ja nē, tad domās jau esat ceļā uz kinoteātri, jo – ir vērts!), tādēļ konkursa jautājumi Jums neradīs nekādas grūtības. Balvās no filmas izplatītāja ForumDistribution man šoreiz ir Tora krūze, Tora T-krekls un Tora hūdijs – tā, lai ziemā nesalst (bez Tora vai vismaz Lokija ;)

Tālākais, domājams, ir zināms:


1

Kurš bija pirmais kandidāts filmas galvenā ļaundara, tumšā elfa Malekith, lomai?

A) Toms Hārdijs
B) Mads Mikkelsens
C) Deivids Morisejs

2

Filmas režisoram Alanam Teiloram jau ir liela pieredze fantasy žanrā, filmējot TV seriālu

A) “Game of Thrones”
B) “Rome”
C) “Spartacus”

3

Kur tika filmētas Svartalfheim pasaules ainas?

A) Grenlandē
B) Islandē
C) Skotijā

4

Cik reizes Kriss Hemsvorts jau ir atveidojis Tora lomu pilnmetrāžas filmā?

A) Trīs
B) Četras
C) Piecas

5

Kuras gaidāmās MARVEL filmas tīzeris ir filmas mid-credits ainā?

A) “Guardians of the Galaxy”
B) “Captain America: The Winter Soldier”
C) “The Avengers: Age of Ultron”

Konkursa nosacījumi nemainās, kā vienmēr – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (riskējiet uz savu atbildību), starp visiem pareizo atbilžu autoriem ierastais randomaizers izvēlēsies uzvarētājus, kuri tad arī saņems balvas! Atbildes tiek pieņemtas līdz nākamās Pirmdienas (11. Novembris) 23:59:59, izloze arī kaut kad neilgi pēc tam. Lai veicas!