KONKURSS par filmu “World War Z”!

June 14, 2013  |  Dažādi, Raksti

PAPILDINĀTS 25.06.2013:
Paldies visiem 29 dalībniekiem par piedalīšanos, šo konkursu slēdzam – šoreiz dalībnieku starpā valdīja gandrīz perfekta vienprātība, jo praktiski visi dalībnieki atbildēja vairāk vai mazāk pareizi, apsveicu! Bet kā tad ar balvām? No tiem, kas atbildēja pavisam pareizi, randomaizers noteica, ka pirmās palīdzības komplektus saņem Sandis V., Anna Knytt, Sandris Backins un Mārtiņš Šulcs, bet mobīlā telefona lādētājus-lukturīšus – ksander un Jānis Beitiņš! Ar uzvarētājiem sazināšos privāti, bet visiem pārējiem – vēlreiz paldies un līdz nākamajam konkursam, kurš jau pavisam drīz!

ORIĢINĀLS:
Laiks konkursam! Klāt ir viena no pēdējo gadu vērienīgākajām, gaidītākajām un arī baumām apvītākajām filmām, kurai ir vai nu jāpaceļ zombijkino žanrs jaunā līmenī, vai arī jāapglabā tas kā dzīvajam mironim pienāktos – “World War Z” / “Pasaules Karš Z”. Bet, pateicoties filmas izplatītājam Forum Distribution, man ir veselas 6 lieliskas balvas4 pirmās palīdzības komplekti / 2 mobilā telefona lādētāji-lukturīši, ko izspēlēt ar filmu saistītā konkursā – tālākais Jums, domājams, ir zināms:1

Grāmatas filmas pamatā autors, Makss Brukss, ir sarakstījis arī

A) “The Zombie Combat Manual”
B) “Apocalypse Z: The Beginning of the End”
C) “The Zombie Survival Guide”

2

Par tiesībām filmēt “World War Z” ar Bredu Pitu cīnījās kāds cits ievērojams aktieris. Tas bija

A) Leonardo Dikaprio
B) Toms Henkss
C) Vils Smits

3

Kura pilsēta filmēšanas laikā “dublēja” Filadelfiju?

A) Edinburga
B) Glāzgova
C) Vankuvera

4

Nevar ignorēt arī filmas sāpīgo tapšanas procesu. Kurš scenāriju autors palīdzēja pieslīpēt filmas nobeigumu stadijā, kad filmēšana jau šķietami bija pabeigta?

A) Sets Grēms-Smits
B) Metjū Maikls Karnahans
C) Drū Godārs

5

Kura Šveices zīmola seja ir filmas režisors Marks Forsters?

A) Swatch
B) Swiss
C) Victorinox

Konkursa nosacījumi nemainās, kā vienmēr – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (riskējiet uz savu atbildību), starp visiem pareizo atbilžu autoriem ierastais randomaizers (random.org) izvēlēsies uzvarētājus, kuri tad arī saņems balvas! Atbildes tiek pieņemtas līdz aiznākamās Pirmdienas (24.06, lai nav Jāņu rītā jālozē) 23:59:59, izloze arī kaut kad neilgi pēc tam. Lai veicas!

Filma kinoteātros jau no nākamās Piektdienas!