“Machete Kills” pilnais treileris: kur vairs trakāk…

August 18, 2013  |  Treileri

Nepelnīti aizmirsta tēma šajā blogā ir “Machete Kills” – filmas pirmizrāde tuvojas tikpat nenovēršami, kā Denija Treho krunkas, un klāt ir arī pavisam jauns treileris, kurš parāda, kas ir kas.

Tas, kas sākās ar Roberta Rodrigeza vingrinājumiem pašizdomātajā mexploitation žanrā un kaut nedaudz, bet atgādināja nopietnu kino, ir pārvērties par mazliet asiņaināku un meksikānisku “Scary Movie” (no kurienes arī Čārlijs Šīns) vai “Austin Powers” analogu – notiekošo uz ekrāna uztvert nopietni nevar vairs nemaz, un atklāts paliek jautājums, vai tas ir labi, vai nē (ko Jūs sakat?). Arī filmas uzņemšanas process ir skaidrs, kur, sabraukušas uz Rodrigeza organizēto Sin City Breakfast Tacos ballīti, esošās un bijušās Holivudas zvaigznes pie reizes uzņēmās arī kinčikā, a ko – grūti, vai? Filmas krievu producents Aleksandrs Rodņanskis pasvieda ideju – tā jau nav nejaušība, ka liela daļa mūsdienu krievu meinstrīma kino norisinās Turcijā vai Bali ;)

Galarezultātā pat nav skaidrs, vai mums ir nepieciešams plānotais “Machete in Space”, bet skaidrs ir viens – tas viss virzās nedaudz ne tajā virzienā, kur man gribētos (bet tā pat ir labāk, nebūs augstu cerību). Viena laba lieta tomēr ir – uzņemšanas laikā Gibsons ar Banderasu tik ļoti sadraudzējās, ka būs redzami arī “The Expendables 3” – Gibsons atkal ļaundara lomā. Beidzot atrada savu vietu mūsdienu kino?

“Machete kills – that’s what he does!”, tādēļ filma būs klāt jau šī gada 11. Oktobrī (Latvijā), par visām saistītajām aktivitātēm mēs, protams, ziņosim atsevišķi!