KONKURSS par filmu “Side Effects”!

March 27, 2013  |  Dažādi, Raksti

PAPILDINĀTS 29.03.2013:
Paldies par dalību, noslēdzam – šoreiz gan mini-konkurss izrādījās baigi cietais rieksts, jo no 21 dalībnieka tikai 1 atbildēja pilnīgi pareizi uz visiem jautājumiem, kuru atbildes bija lielākoties atrodamas turpat filmas IMDB lapā. Jo lomai filmā izskatīja visas trīs (!) minētās aktrises, ar Scott Z. Burns Soderbergs strādāja gan pie “Contagion”, gan pie “The Informant” (Bornu gan viņš viens rakstīja), bet “Sex, Lies, and Videotape” tiešām tika sarakstīta 8 dienās. Bet uzvar šoreiz pareizo atbilžu autors, kā arī tie, kas tam bija vistuvāk – Mārtiņš Šulcs (3/3), Klinta Mežapuķe (2/3), Mārtiņš Bruņenieks (2/3), El Naidenova (2/3) un Guna Poga (2/3)!

Ar uzvarētājiem jau esmu sazinājies, visiem pārējiem – līdz nākamajam konkursam!

ORIĢINĀLAIS RAKSTS:
Labas ziņas saistībā ar šonedēļ iznākošo Stīvena Soderberga it-kā-pēdējo (patiesībā – nē!) filmu “Side Effects” (“Blakusefekts”) – tās izplatītājs TopFilm tik ļoti mīl Kino Kulta lasītājus, ka veselus 5 no tiem (patiesībā – dubultā, kopā ar +1, lai gan nesolu, ka šī būs ideālā randiņfilma) vēlas aicināt uz šo filmu, pretīm prasot uzrādīt kaut kādas minimālas kino-erudīcijas spējas. Citiem vārdiem sakot – konkurss ar jautājumiem un atbilžu variantiem!

Bet mini tapēc, ka jautājumi šoreiz ir tikai trīs, un arī minēšanai atbildēšanai Jums ir tikai divas dienas, jo jau 5dien (29.03) no rīta izlozēšu veiksmīgos, kas arī dosies uz filmu – tapēc atstājiet e-pastus/telefonus, jo sūtīšu Jums kodus. Svarīga piezīme – TopFilm šoreiz mīl k/t Cinamon, tapēc rēķinieties ar to, ka uz turieni ir jābrauc (saku to kā cilvēks, kas dzīvo 15min attālumā):


1

Pirms apstiprināt galvenajai lomai “The Girl With the Dragon Tattoo” zvaigzni Rūniju Maru, Soderbergs tai izskatīja vairākas pazīstamas aktrises. Kuras no šīm?

A) Bleika Laivlija
B) Amanda Seifrīda
C) Lindsija Lohana

2

Filmas scenārija autors Skots Z. Bērnss jau iepriekš ir sadarbojies ar Stīvenu Soderbergu. Pie kuras no šīm filmām?

A) “Contagion”
B) “The Informant”
C) “The Bourne Ultimatum”

3

Soderbergs bieži pats piedalās savu filmu scenāriju tapšanā, piemēram, savu pirmo indie hītu “Sex, Lies, and Videotape” viņš sarakstīja

A) 8 dienās
B) 20 dienās
C) 72 stundās

Konkursa nosacījumi nemainās, kā vienmēr – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (riskējiet uz savu atbildību), starp visiem pareizo atbilžu autoriem randomaizers (random.org) izvēlēsies uzvarētājus, kuri tad arī saņems balvas (5 x 2 ielūgumi uz filmu)! Atbildes tiek pieņemtas līdz Piektdienas (29. Marts) 8:59:59 (tas ir no rīta), izloze arī kaut kad neilgi pēc tam. Lai veicas!