“Much Ado About Nothing” treileris: Džosa Vedona jaunā filma!

March 19, 2013  |  Treileri

Mūsu mīlulis Džoss Vedons gatavo, iespējams, episkāko afēru kino vēsturē – jaunā filma “no “Atriebēju” režisora” ir mikrobudžeta Šekspīra lugas “Much Ado About Nothing” mūsdienu ekranizācija, kuru Vedons uzņēma pats savā pagalmā “The Avengers” post-production laikā!

Tas gan noteikti nemazina tās vērtību, gluži otrādi – mēs mīlam Vedonu primāri par viņa darbu ar aktieriem un scenāriju, nevis sprādzieniem (tos citi pieprot pat labāk), un kur nu vēl labāks tandēms, kā Vedons & Viljams Š! Papildināta ar Vedona pastāvīgajiem aktieriem, kas ir arī viņa draugi, jau treilera līmenī ir skaidrs, ka filma būs viegla, nepiespiesta, bet ļoti kvalitatīva, neskatoties uz savu mikroskopisko budžetu. Nezinu tikai, kā būs ar tiem, kas visu filmu gaidīs, kā cauri jumtam iekritīs kāds supervaronis, bet tā arī nesagaidīs – cerams, ka vismaz par saņemto nebūs vīlušies.

Budžetu es visu laiku akcentēju tādēļ, ka šī ir pirmā paša Vedona (un viņa sievas) studijas Bellwether Pictures filma un reizē eksperiments – “aizies” tā lieta, vai nē. Ja aizies, tad mūs gaida vēl daudzas pēc šādas sistēmas (t.i. “absolūtā radošā brīvība”) uzņemtas Vedona & Co. filmas, ja neaizies – tad tikai tās, kuras paspēs uzņemt, jo, kamēr rakstu šīs rindas, Vedons jau liek kopā otru, “In Your Eyes” (šoreiz gan producenta un scenārija autora lomās).

“Much Ado About Nothing” pirmizrāde paredzēta šovasar (ASV).

ps. Te lieliska Forbes intervija ar Vedonu par visu – no “Atriebējiem” līdz mikrobudžeta sapņu projektiem!