“Need for Speed” pilnais treileris beidzot pārliecina!

November 19, 2013  |  Treileri

Protams, ka man sirdī ir atvēlēta īpaša vieta šādiem (un līdzīgiem) produktiem, bet, noskatoties jaunāko “Need for Speed” filmas treileri, pat skeptiķiem būs jāatzīst – lai nu kas, bet kā eye-candy šī filma būs jaudīga un jebkurš normāls cilvēks tomēr vēlas redzēt, kā tiek skaisti sadragāti automobīļi, kuru cena ir pietuvināma kādas Āfrikas valsts (nu ne jau Latvijas, par laimi, ne!) gada IKP. Un, kā raksta internetos, “vairāk jau no šīs filmas neko arī negaidam” – lai gan, protams, vajadzētu.

Jo pat treilerī ir skaidrs, ka sižetiski tas būs tāds kvazimodo, kuru mēs varam ar lielu precizitāti iztēloties jau tagad – nelegālās ielu sacīkstes, bandīti, nodevība, liktenīgā mīla un 3 MILJONI DOLĀRU!!! Taču treilerī redzamie triki pārliecina pat par spīti visam šim – un tas nav tāpat vien, jo filmas režisors Skots Vons (viens no “Act of Valor” režisoru dueta) pats ir izbijis kaskadieris un zina, cik svarīgi ir lai triki izskatītos “reāli”. Īpaši jau mūsu CGI-pārsātinātajā laikmetā.

Un tieši tādēļ lielākā daļa no filmas trikiem tika izpildīta dzīvē, bet filmas pamataktieriem bija jāiziet ātrais sacīkšu braucēja apmācību kurss – šeit (ComingSoon.net) un šeit (AintItCool.com) var palasīties intervijas par to, kā filmas veidotājiem gāja triku inscenēšanā.

Nosaukšu šo par Kino Kulta oficiālo nākamā gada guilty pleasure filmu – “Need for Speed” pirmizrāde paredzēta 2014. gada 14. Martā (Latvijā)!