“Need for Speed” treileris: Džesijs pie superauto stūres!

September 26, 2013  |  Treileri

“Breaking Bad” iet uz beigām (viss, nav vairs ilgi atlicis mocīties, arī tiem, kam ir apnikusi (pelnīta!) mediju uzmanības eksplozija šī seriāla sakarā), un tā galvenajiem varoņiem ir jāsāk domāt, ko tad īsti tālāk – jo visi atceras “Lost” un tā aktieru turpmākās gaitas (t.i. neatceras). Un, kamēr Valters ķersies klāt pie ne mazāk leģendāra personāža, Holivudas scenāriju autora un “Melnā saraksta” notikumu figuranta Daltona Trambo, Džesijs piedalīsies savam varonim daudz pietuvinātākā projektā – videospēles “Need for Speed” ekranizācijā. Kurai ir klāt arī pirmais treileris!

… kurā viss ir it kā savās vietās (priekš filmas ar nosaukumu “Need for Speed”), bet, kas mani personīgi satrauc, ir šī piepūsto vaigu mentalitāte – viss ir pasniegts tik nopietni, it kā tiešām “Breaking Bad” līmeņa drāma te risinātos, nevis fantasy pakaļdzīšanās ar dārgiem auto. Un tas, ka idejiskais radinieks “Fast & Furious” tā dara, vēl neko nenozīmē – tiesības iztēloties sevi par nopietnu kino sākumā ir jānopelna (kaut vai finansiāli), pretējā gadījumā tas viss draud izskatīties pēc “Tokyo Drift 2: Drift Harder”.

Gaidam otru, “normālu” treileri, ar paatrinātu montāžu un Linkin Park fonā? Laiks vēl ir – “Need for Speed” pirmizrāde paredzēta 2014. gada 14. Martā (Latvijā)!