“Noah” pirmais treileris: Pasaules Gals Aronofska stilā!

November 14, 2013  |  Treileri

Vai zinat, kuras filmas dēļ kulta režisors Darens Aronofskis atteicās no paša ilgi lolotā “The Wolverine” (ak, kas gan tā būtu bijusi par filmu…)? Lai ekranizētu paša vēl ilgāk loloto ideju par Noasu, ar kuru Darens, pēc paša vārdiem, slimo vēl kopš pamatskolas sacerējuma laikiem. Bet pirmais “Noah” treileris skaidri parāda, ka šis nebūs Svētdienas rīta Bībeles animācijas filmu Noass, bet gan kaut kas pa vidu starp supervaroņiem, fantasy un vēsturisko eposu!

Un taisnība vien ir – lai pierādītu studijai Paramount savas vīzijas nopietnību, Darens atkal (tāpat kā “The Fountain” gadījumā) scenārija vietā prezentēja tai veselu grafisko noveli, kura, protams, tiks izdota kopā ar filmu. Bet mūs vairāk interesē pēdējā – 150+ milj. USD vērtais Bībeles fantasy-grāvējs ar Rasselu Krovu Noasa lomā, Entoniju Hopkinsu viņa tēva lomā, Emmu Vatsoni un Loganu Lermanu viņa bērnu lomā, Reju Vinstonu ļaundara lomā, kā arī daudzajiem CGI mošķiem, kuriem pretīm stāsies action-Noass!

Tomēr tā nebūtu Aranofska filma, ja tai apakšā nebūtu jaudīga ideja – un šoreiz tā ir “cieni savu zemi”, jo pats režisors filmu pozicionē kā pirmo ekoloģisko katastrofu filmu! Tas tai nedaudz traucē, jo atsauksmes no testa seansiem nāk neviennozīmīgas – skatītājs vulgaris ir pārāk apgrūtināts ar filmas message, un grib, lai Rassels ir vairāk Gladiators, līdz ar ko filmas montāžas telpā notiek karsti cīniņi starp Darenu un studijas pārstāvjiem (uz ko cerēja pēdējie, dodot “Pi” un “The Fountain” režisoram minēto summu, nav skaidrs).

Bet tikmēr Ridlijs Skots un viņa “Exodus” dusmās trin zobus – “Noah” pirmizrāde paredzēta jau 2014. gada 18. Aprīlī!