“Non-Stop” treileris: Nīsoniāde turpinās!

December 7, 2013  |  Treileri

Lūk šis ir viens topiks, par kuru var runāt stundām – Laiems Nīsons un viņa pēkšņā transformācija par grāvējfilmu varoni uz 50 gadu sliekšņa (patiesībā Nīsonam jau ir 61!), kam par pamatu kalpoja daudz un dažādi faktori, par kuriem zemāk. Bet mūsu priekšā ir kārtējā Nīsoniādes spriedzes trillera “Non-Stop” treileris, un ir tikai viens svarīgs moments – ierakstu var droši lasīt, bet treileri skatīties gan nerekomendēju nekādā gadījumā!

Jo tas, protams, nospoilo visu filmu līdz pat finālam. Labāk par Nīsonu – kura grāvējfilmu karjera, manuprāt, balstās uz 3 vaļiem: vispārēja interese pret “veco veču” kino (no “The Expendables” līdz “Last Vegas”), normālu grāvējfilmu varoņu trūkums (Stethems gandrīz viens pats tur buru, un arī tam jau pie 50), kā arī tas, ka Nīsons to vienkārši ir pelnījis. Piekrītat?

Kas attiecas uz “Non-Stop”, tad šī ir aktiera jau trešais kopdarbs ar režisoru Jaume Collet-Serra (“House of Wax”, “Orphan”), no kuriem pirmais bija “Unknown”, bet trešais būs “Run All Night”. Nekas neliecina, ka sadarbībā iezīmēsies kādas būtiskas izmaiņas, tapēc droši gaidam vēl vienu “Unknown” – tāpat VHS laikos visas šīs Nīsona grāvējfilmas apkārt cikrulētu kā “Taken N+1”.

Bet ar treileri uzmanīgi, jā. Bonusā šis lieliskais Esquire raksts par Nīsonu, bet “Non-Stop” pirmizrāde paredzēta nākamā gada 28. Februārī (Latvijā)!