“Olympus Has Fallen” treileris: vēl cietāks rieksts!

January 22, 2013  |  Treileri

Šī gada galvenā (bet nu jau tradicionālā) Holivudas divkauja norisināsies starp divām filmām ar identiskiem sižetiem, kuru elevator pitch vai high concept skan kā “Cietais Rieksts Baltajā Namā”. Un, patiesi, kas var būt briesmīgāks par teroristiem, kas ieņēmuši Balto Namu, tādēļ Baraka Obamas otrās inaugurācijas dienā pie mums steidz pirmais “Olympus Has Fallen” treileris. Jo tā arī iznāk pirmā – Martā!

Kamēr Cietā Rieksta piedzīvojumi tikai plēšas platumā (lai gan tā autori tagad noteikti raud krokodīla asarām – tādu ideju nokavēja!), šeit galvenajai lomai pat tika piemeklēts aktieris, kuram visvairāk piestāvētu tituls “ja es mācētu izvēlēties lomas, es varētu būt Brūss Villiss” – Žerārs Batlers, kurš pieklājīgā lomā nav redzēts pat kopš “300” laikiem (tātad – vispār). Un ne viņš viens – filma ir burtiski pārbāzta ar pazīstamām sejām, starp kurām gan Ārons Ekharts, gan Morgans Frīmens, Kouls Hauzers, Ešlija Džada un kas tik vēl ne. Režisors Antuāns Fukuā savulaik uzfilmēja Oskaroto “Training Day”, tādēļ tieši šī filma tiek minēta treilerī, jo, bez manai sirdij tuvā “The Shooter”, visiem citiem viņa darbiem ir zināmas problēmas (piemēram stipra scenārija trūkums).

Šī būs arī pirmā Batlera sci-fi filma, jo savādāk, kā pilnīgu fantastiku, es treilerī notiekošo apzīmēt nevaru!

Ak jā, par to “otru” filmu, kas konkurēs ar Batleru & co. – joki mazi, jo tur darbojas komanda paša destrukcijas maestro Rolanda Emmeriha vadībā, ar Čanningu Tatumu (aģents) un Džeimiju Foksu (prezidents) priekšgalā, saucas “White House Down” (kā noprotam, gar zemi būs ne tikai Baltais Nams) un iznāk blokbasteru sezonā Jūlijā!

“Olympus Has Fallen” pirmizrāde paredzēta jau šī gada 22. Martā (ASV)!