Radošs KONKURSS par filmu “G.I.Joe: Retaliation”!

March 26, 2013  |  Dažādi, Raksti

Zinot, kādā cieņā Jums ir radošie konkursi (iepriekšējais vien radīja TĀDAS pērles, un arī “Frankenkrancim” bija lielisks), negribētu atkāpties no šī temata un jautājumu minēšanu atstāt vēlākam laikam – turklāt mums ir tik brīnišķīgs iemesls, kā “G.I. Joe: Retaliation”, kurš kinoteātros jau no Piektdienas!

Citi varbūt teiks – kas tur radošs, vienkārši sīkvels ne tai radošākajai filmai? Tieši tā, jo vai nu filma attaisnos uz sevi liktās cerības (radošums nav to vidū), vai nu konkursa darbi pārspēs to radošumā uz viens-divi, tā saucamā win-win situācija! Bet konkursa nosacījums šoreiz ir pavisam vienkāršs – izmantojot sev pieejamos radošās izpausmes līdzekļus, iesūtiet man savu variāciju par “G.I. Joe”! Respektīvi, mēs visi esam (cerams) pieauguši cilvēki, un zinam jēdzienus “cosplay”, “fanart” utt., tapēc zīmējiet, gleznojiet, veidojiet no māla vai fotografējiet sevi pie spoguļa pilnā Storm Shadow kostīmā (bet piedienīgi), nosacījumi, būtībā, ir divi – galarezultātam jābūt a) KRUTAM un b) saisītam ar “G.I. Joe”. Iedvesmai rekomendēju noskatīties video no filmas, kurš ir redzams augstāk (vēlams divreiz), bet tiem, kas nezin, kas īsti ir “G.I. Joe”, varu atklāt, ka Latvijas bērni tos pazīst zem nosaukuma “Action Man”!

Krutam konkursam – krutas balvas, tapēc pirmās vietas ieguvējs no filmas izplatītāja ForumDistribution saņems oficiālo filmas datorsomu, kurā var salikt visu ko (un vēl vairāk), bet otrās vietas ieguvējs saņems filmas oficiālo iPhone4/4S vāciņu, jo šajā filmas versijā viņi visi ir aifonisti (pat ja Jūs neesat)!

Tas arī viss – gaidu darbus uz kino.kults (at) gmail.com līdz pat šī gada 7. Aprīļa (Svētdiena) 23:59:59, uzvarētāju paziņošana arī kaut kad neilgi pēc tam (kā jau šādos gadījumos notiek, uzvarētāji parasti ir skaidri pāris sekundes pēc iesūtīšanas – bet varbūt maldos). Lai veicas, un tiekamies kino!