“Riddick” pilnais treileris

May 15, 2013  |  Treileri

Lielais kinofantastikas gads turpinās, un ar uzviju – kā jau Vins Dīzels solīja, svaigākais “Riddick” treileris ir klāt kopā ar svaigāko “Fast & Furious” filmu, un pat vēl ātrāk, jo treileris ir šeit visā savā glorious HD! Un tajā ir viss, ko mēs tik ļoti gribējām no īsta “Pitch Black” sīkvela – aktīva ņemšanās pa svešu un bīstamu planētu (tumsā, protams), badass algotņi, vēl krutāks Ridiks, citplanētu mošķi un nulle nekromongeru!

Par šo filmu es jau rakstīju tik daudz, ka spēks ir atlicis vien to noskatīties, bet ne vairs muldēt, tapēc Jūs esat laipni aicināti sekot saitēm zem raksta. Vienīgais aktuālais jautājums – vai šai filmai ir nepieciešams #kinoblogeri seanss, un, ja ir, tad par ko tajā stāstīt (jo ne jau par Ridiku takš)?

Bet būsim arī godīgi, neskatoties uz ātri aizritējušo dekādi (kopš pirmās daļas), šī filma izskatās tieši tāpat, kā “Pitch Black” – kas var būt un var nebūt problēma, bet to, cerams, mēs uzzināsim tikai šī gada Septembŗī, kad filma būs klāt arī Latvijas kinoteātros!