“Riddick” pilnais treileris

May 15, 2013  |  Treileri

Lielais kinofantastikas gads turpinās, un ar uzviju – kā jau Vins Dīzels solīja, svaigākais “Riddick” treileris ir klāt kopā ar svaigāko “Fast & Furious” filmu, un pat vēl ātrāk, jo treileris ir šeit visā savā glorious HD! Un tajā ir viss, ko mēs tik ļoti gribējām no īsta “Pitch Black” sīkvela – aktīva ņemšanās pa svešu un bīstamu planētu (tumsā, protams), badass algotņi, vēl krutāks Ridiks, citplanētu mošķi un nulle nekromongeru!

Par šo filmu es jau rakstīju tik daudz, ka spēks ir atlicis vien to noskatīties, bet ne vairs muldēt, tapēc Jūs esat laipni aicināti sekot saitēm zem raksta. Vienīgais aktuālais jautājums – vai šai filmai ir nepieciešams #kinoblogeri seanss, un, ja ir, tad par ko tajā stāstīt (jo ne jau par Ridiku takš)?

Bet būsim arī godīgi, neskatoties uz ātri aizritējušo dekādi (kopš pirmās daļas), šī filma izskatās tieši tāpat, kā “Pitch Black” – kas var būt un var nebūt problēma, bet to, cerams, mēs uzzināsim tikai šī gada Septembŗī, kad filma būs klāt arī Latvijas kinoteātros!

 
 • http://twitter.com/KristapsB Kristaps B.

  Kinoblogeros stāsti par lētām, tizlām cheesy filmām, kas izrādās labākas par daudzu miljonu superprojektiem. Kā tev šķiet tās piesaista skatītāju? Mans iespaids ir, ka Ridiks ir tieši tāds.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Neesmu drošs, ka pareizi izpratu jautājumu, bet, ja izpratu, tad –

   manuprāt “Ŗiddick” (drīzāk varonis, ne filma) ir viens no tiem, kuram ir salīdzinoši maza, bet ļoti vokāla fanu bāze (nu kā seriālam “Firefly” ;) kas arī rada šo buzz par to. Es nezinu vai, piemēram, zīmoliem “Shrek” vai “Men in Black” ir tādi fani, kā Ridikam, lai gan tie pelna 10-20x vairāk. Kaut kā tā.

   • http://twitter.com/KristapsB Kristaps B.

    Jā! To arī biju domājis. Varbūt ir vērts padziļināti pastāstīt par filmam, kas piesaista buzz’u un nelielas, spēcīgas fanu bāzes. Tajā visā taču ir kaut kas īpašs! Bet kas? Es neesmu īsti sapratis, lai gan pats esmu šajā fanu grupā.

    Varbūt dumja ideja, bet varbūt tomēr iedvesmošu tevi kādam kinoblogeru pirms seansa slaidam.

    • http://kinokults.lv/ Kino Kults

     Kas zin, varbūt iedvesmosi arī :)

  • http://www.facebook.com/kristaps.reinfelds Kristaps Reinfelds

   Šeit izskatās pēc kārtējā “too much effects” un no-story gabala.

 • http://twitter.com/_madis Count Fapula

  Tagad fiksi darbā noskatoties – kaut kas īsti neštimmē ar to treileri…

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Varu pateikt, kas – viss tas ir filmēts Vankuveras (laikam) paviljonos, a la “300”, tapēc visas “āra” ainas tik jokaini izskatās un izgaismotas – tas viss ir CGI un fake :)

   Aber iekštelpās un tumsā – viss ok!

 • http://www.facebook.com/oskarsp Oskars Podans

  OMFG sieviešu lomā Starbuck! Pārējie iet atpūsties, tagad Riddick ir mana gaidītākā filma! :)

 • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

  kaut kā jau nu viens pret viens ar Pitch Black te sanācis. Bik tāda meeh sajūta bija, jo kaut kā dīvaini sanāk. Cik atceros viņš tak apsēdās visuma valdnieka tronī :D bet te atkal ir izmests uz kaut kādas planētas, kur tumsā ir labāk uzreiz pašam nošauties, jo izdzīvot būs neiespējami.

 • http://twitter.com/Olafsss Olafs Bērziņš

  Tēma: Tumsa . Prezentācijā var stāstīt par visām filmām, kuru galvenais temats ir tumsa, nezināmais un bailes no nezināmā, kas paslēpts tumsā.
  Bet par filmu…
  Visa darbība norisinās tālā, tālā nākotnē, cilvēki ar milzīgiem (un ne tik milzīgiem) kuģiem pārvietojas pa visuma tālēm, šauj ar plazmas ieročiem, bet nevar izdomāt nakts redzamības brilles? Sanāk, ka vai nu filmā attēlotā tumsa ir tik melna, ka tajā spēj redzēt tikai un vienīgi Ridiks, vai arī Ridiks ir nogalinājis vienīgo cilvēku visā visumā, kurš būtu spējīgs radīt naktsredzamības brilles.
  Katrā ziņā Vins Dīzels ir viens no maniem mīļākajiem aktierim, jo īpaši dēļ balss. Noteikti pirms šīs filmas noskatīšos “Ridika hronikas”.