“Sabotage” treileris: Arnolda jaunā komanda

November 22, 2013  |  Treileri

Kā jau jokoju tviterī – vēl nav noskatīta Arnolda pēdējā filma, bet jau klāt nākamās treileris, un vēl viena tiek aktīvi filmēta (un cik vēl ieplānotas… ak, vai!), jo bijušais Kalifornijas Gubernators ir nolēmis atgriezties kino ja ne kvalitatīvi, tad vismaz kvantitatīvi. Tādēļ, kopā ar jaunu komandu viņš būs redzams brutālajā grāvējā “Sabotage” – no pērkamo kruķu žanra vecmeistara Deivida Eijera (“Training Day”, “End of Watch”)!

Komanda šoreiz ir īpaša, jo līdz šim Arnolds ir bez īpašiem panākumiem mēģinājis atgriezties gan solo, gan duetā ar Stalounu, bet relatīvi sanācis ir tikai kopā ar visiem vecajiem cīņu biedriem “The Expendables” (drīz jau) triloģijā. “Sabotāžas” piegājiens ir nedaudz cits – te ap Arnoldu ir sapulcēti dažāda kalibra, bet tomēr pieskaitāma vecuma aktieri, starp kuriem gan pilnīgi neatpazīstamais Sems Vortingtons, gan no “Iron Man” izkritušais Terenss Hovards, kā arī Džo Manginello no “True Blood” un Soijers ar Maiklu no “Lost”. Raiba kompānija!

Bet, kā jau Deivida Eijera filmās ir pierasts, visi likuma sargi ir pērkami, bet visi bandīti ir vēl ļaunāki – tikai šeit Eijera rīcībā nonāca arī piedienīgs sprāgstvielu un kino patronu budžets. Skatīsimies, kas tad būs sanācis – “Sabotage” būs klāt 2014. gada 11. Aprīlī (līdz tam laikam pieturēsim arī jokus par Arnolda sabotēto kino-karjeru)!

Un ja ne, tad vienmēr vēl paliek Arnolda zombijfilma.