“The Amazing Spider-Man 2” pirmais treileris

December 5, 2013  |  Treileri

Nu tad beidzot – atkārtošos, bet “The Amazing Spider-Man 2” treileri (tiesa, nepabeigtu & ar nedaudz grīnskrīnu un storyboard‘iem) ekskluzīvi skatījāmies jau Kinofestā “Spektrs”, bet beidzot tas ir klāt arī publiskai apskatei. Un, tāpat kā “300” sīkvela gadījumā, arī šoreiz galarezultāts krietni atšķiras no tā, ko redzējām. Uz labu, protams!

Kas bija galvenā “The Amazing Spider-Man” problēma? Pareizi, tas, ka mums atkal bija jāvēro supervaroņa tapšanas stāsts – un Sema Reimī filmas visiem vēl bija ļoti svaigā atmiņā. Paldies Markam Vebam par ilgi gaidīto The Lizard un native 3D, bet tas laikam arī viss… Kādas problēmas nebūs filmas sīkvelam? Pareizi, tas, ka vairs nav nolāpītais origin story, un var ķerties klāt lietām uz pilnu klapi – ko filmas veidotāji arī sola, piedāvājot mums veselus 3 (!) galvenos ļaundarus un ļoti nepatīkami atsitot prātā “Spider-Man 3”. Tapēc visas cerības uz Electro (Džeimijs Fokss), Rhino (Pols Džiamati) un pat veco draugu Hariju Osbornu (Deins DeHāns), kuriem jāglābj filma – pat ja treilerī ir nospoiloti vēl vismaz 2 (!) ļaundari. Bet tie nākamajām sērijām, protams!

“The Amazing Spider-Man 2” pirmizrāde paredzēta 2014. gada 2. Maijā, “The Amazing Spider-Man 3” gaidam 2016. gada 10. Jūnijā, bet “The Amazing Spider-Man 4” – 2018. gada 4. Maijā! (jā, tas ir psc)