“The Amazing Spider-Man 2” pirmais treileris

December 5, 2013  |  Treileri

Nu tad beidzot – atkārtošos, bet “The Amazing Spider-Man 2” treileri (tiesa, nepabeigtu & ar nedaudz grīnskrīnu un storyboard‘iem) ekskluzīvi skatījāmies jau Kinofestā “Spektrs”, bet beidzot tas ir klāt arī publiskai apskatei. Un, tāpat kā “300” sīkvela gadījumā, arī šoreiz galarezultāts krietni atšķiras no tā, ko redzējām. Uz labu, protams!

Kas bija galvenā “The Amazing Spider-Man” problēma? Pareizi, tas, ka mums atkal bija jāvēro supervaroņa tapšanas stāsts – un Sema Reimī filmas visiem vēl bija ļoti svaigā atmiņā. Paldies Markam Vebam par ilgi gaidīto The Lizard un native 3D, bet tas laikam arī viss… Kādas problēmas nebūs filmas sīkvelam? Pareizi, tas, ka vairs nav nolāpītais origin story, un var ķerties klāt lietām uz pilnu klapi – ko filmas veidotāji arī sola, piedāvājot mums veselus 3 (!) galvenos ļaundarus un ļoti nepatīkami atsitot prātā “Spider-Man 3”. Tapēc visas cerības uz Electro (Džeimijs Fokss), Rhino (Pols Džiamati) un pat veco draugu Hariju Osbornu (Deins DeHāns), kuriem jāglābj filma – pat ja treilerī ir nospoiloti vēl vismaz 2 (!) ļaundari. Bet tie nākamajām sērijām, protams!

“The Amazing Spider-Man 2” pirmizrāde paredzēta 2014. gada 2. Maijā, “The Amazing Spider-Man 3” gaidam 2016. gada 10. Jūnijā, bet “The Amazing Spider-Man 4” – 2018. gada 4. Maijā! (jā, tas ir psc)

 
 • Ģirts Luste

  ok, šis ir gaišs un nevēlos ne acīs redzēt šo ar 3D. Pirmais bija tik tumšs,ka visu laiku vilku nost brilles, lai redzētu smukās krāsas.

 • http://dzerviniks.lv/ Aigars Dzerviniks

  Pirmā daļa ļoti patika, un kaut kā pat neiedomājos, ka būs turpinājums. Pēc treilera izskatās, ka varētu būt ok.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Bet mūsdienās jau visām filmām būs turpinājums… pat tām, kurām tas galīgi nav vajadzīgs, vai netiek prasīts :)

   Tapēc arī pieliku oficiālos 3. un 4. daļas iznākšanas datumus – viss jau ir saplānots gadiem uz priekšu…

 • maksis

  ehh.. kopš vairs nav Tobijs Magvairs.. vairs jau nav ta Spiderman..

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Komiksos jau rosās melnādainais Spaidijs – no vienas puses, es gribētu to redzēt (piemēram Donald Glover izpildījumā), no otras – nu varbūt nevajag vēl. Bet Garfīlds jau nav peļams, ne?

 • Pecisk

  Man patīk gan jaunie aktieri, gan Zirnekļcilvēka ienaidnieki izskatās ok, bet laikam es vēl laiciņu pagaidīšu – gadu iespējams – pirms sākt skatīties šo restartēto seriālu. Patika vecais, un laikam negribās lai ļoti pārklājas un nenovērtētu jauno.

 • notaufo

  Paldies. Liels paldies režisoram, scenāristam, komandai filmēšanas utt. ka ļaundari mainās un nav tādi paši “remaikā” , bet arī tiek saglabātas atsauces uz iepriekšajiem. Doktora Oktopusa 4 roku spīles un Zaļā Goblina lidojošais dēlis bija redzami vienā no filmas attēliem. Kas tad vēl palicies ko atceros no ļaundariem? Mysterio bija tad Kraven the Hunter un Carnage (zināmākie lai gan 2 pēdējos nācās pārbaudīt wikipēdijā). Kā arī protams – Black Cat, Madam Web u.c.
  Nu ko gaidām nākošos piedzīvojums un jūtamies pozitīvi.

 • Pingback: Kino Kulta gaidītākās 2014. gada filmas | Kino Kults()