“The Counselor” treileris: Kormaks Makartijs no Ridlija Skota

August 20, 2013  |  Treileri

Laikā, kad uz papīra tiek skricelēti, bet internetā aktīvi diskutēti “Prometeja” un “Blade Runner” sīkveli (par tēmu – vai tiešām vajag?), režijas maestro Ridlijs Skots veic pagriezienu par 180 grādiem un uzmočī savā karjerā (ceru, ka nekļūdos) pirmo film-noir cienīgu trilleri, “The Counselor”, kuru drīzāk gaidi no vismaz divtik jaunākiem darboņiem – bez kosmosa kuģiem, milzu sprādzieniem vai armiju sadursmēm, bet ar negaidītiem pavērsieniem un slavenu aktieru buķeti (citādi jau tā nebūtu Ridlija Skota filma). Atkal gandrīz jau uzrakstīju, ka filmas pamatā tika ņemts īpaši melns Kormaka Makartija romāns, bet… šajā gadījumā Makartijs pats to atnesa Ridlijam uzreiz kā scenāriju. Gadās arī tā.

Maikls Fassbenders, Kamerona Diaza, Havjērs Bardēms, Penelope Krūza un pat Breds Pits – par aktieriem nebija melots, un, cik spriežam pēc treilera, filmā tie ir redzami sev pavisam netipiskās lomās (izņemot Pitu, kurš vienkārši nepaspēja apcirpt “World War Z” uzaudzētās lokas).

Gaidam filmu “Advokāts” (kā tā sauksies pie mums) šī gada 15. Novembrī!

 
 • Pēteris Krišjānis

  Katrā ziņā izskatās garšīgi. Bet Prometeja sekveli vajag, diezgan liels fui jautātājiem :)

 • Kristaps B.

  Izskatās kaut kas reti svaigs!

  Ja es ļoti gribētu, es varētu piekrist uzreiz, bet tomēr – vari, lūdzu, pāris vārdos pateikt kādēļ šo tik strauji nodēvēji par film-noir?

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Protams, ka tas nav film-noir, bet tas ir tas, kas mūsdienās ir tā vietā – šaubīgi, pārsvarā antivaroņi, kas darbojas savā starpā. Tas nav film-noir raksturojums, tā ir mana interpretācija :)

 • http://weirdnotes.tumblr.com weirdnotes

  Bija Savages no Stouna, kur bija samocīti, bet izklaidējoši un skatāmi.Ak jā tas nav ka vienīgais, ko no filmas atceros ir Bleikas tauriņtetovējumi ;) Bija tikko Pain&Gain no Beja. Khm labāka filma par visiem Transformeriem, Ok pirmais lika man smaidīt :P Lieliska domājoša, izklaidējoša darbībfilma. Kārta ir ridlijam darīt to pašu kas tagad modē. Vai var nošaut greizi? Nē. Tā kā filmas var salīdzināt ar Telmu un Luīzi vai tumšo lietu [superīga atmosfēra], ja nav iesīkstējis tad nekas nevar noiet greizi. Galu galā pēc reklāmas redzu, Dinaza beidzot izskatās maucīgi iekārojama un tas jau ir progress :P