“The Expendables 3” ir sākušies!

August 20, 2013  |  Džeisons Stethems, Jaunumi

Kamēr mēs ar jums nodarbojamies ar sazin ko, saulainajā padomju cilvēku iecienītajā atpūtas vietā Bulgārijā (gan galvaspilsētā Sofijā, kur čīzburgers 2013. gadā maksā 0,23 LVL, gan kūrortpilsētā Varnā, kur viss ir krietni, krietni dārgāk) austrāļu izcelsmes režisora Patrika Hjūza (“Red Hill”) vadībā ir sākušies megafilmas “The Expendables 3” uzņemšanas darbi – un līdz ar tiem arī pirmās zolīdās ziņas par topošās filmas galējo aktieru sastāvu un notikumiem. Aiziet?

Nu tad turamies pie krēsliem – filmā atkal redzēsim tautā iecienītos Silvestru Stalounu, Džeisonu Steitemu, Dolfu Lundgrenu, Džetu Lī (cerams, ka ilgāk, kā iepriekšējā reizē), Rendiju “Kaut kādu” Kutjūru, Teriju Krūsu un Arnoldu Švarcenegeru, kuriem pievienosies seriāla jaunpienācēji Veslijs Snaipss (ar atgriešanos!), viss tāds mariači Antonio Banderass, leģendārais Harisons Fords (Brullisa vietā), pašpasludinātais grāvējfilmu fans Kellans Lucs (Hemsvorta brāļa vietā), UFC cīkstone Ronda Rauzija, bokseris Viktors Ortizs, aktieris Glens Pauels un – drumroll – mūsu vecais draugs Mels Gibsons savā otrajā nelieša lomā pēc kārtas (pirmā būs iekš “Machete Kills”)!

Kā redzams bildē pa labi, tad Gibsons savu dalību filmā ir ņēmis nopietni, un, ja jau būs jāsitas ar pašu pensionāru fitnesa guru Stalounu, tad ir attiecīgi jāizskatās! Bravo, un cerams, ka jauniegūtais spēks kaulos netiks izmantots pret kādu bijušo vai nākamo sievu (“What do you think you’re looking at, sugar tits?”). Diemžēl baumas par Žana-Kloda dvīņubrāli nav attaisnojušās, tāpat kā pārrunas ar Nikolasu Keidžu vai Džekiju Čanu, bet ko nu vairs.

Bet par ko tad būs filma? Labs un reizē arī lieks jautājums, bet tomēr – piedāvāšu oficiālā synopsis lokalizāciju Kino Kulta stilā, tad jau lai potenciālie filmas izplatītāji lemj, izmantot to vai nē:

Filmā NEIZNĪCINĀMIE 3 Bārinjs (Stallone), Kristmass (Stethems) un pārējā komanda stājas pretīm neiznīcināmajam Konrādam Stounbenksam (Gibsons), kurš savulaik līdzdibināja Neiznīcināmo komandu kopā ar Bārniju, bet tad kļuva par cietsirdīgu un ļaunprātīgu ieroču tirgoni, kuru Bārnijam bija jānogalina… vai vismaz tā likās! Izvairījies no drošas nāves, Stounbenkss ir nolēmis izrēķināties ar Neiznīcināmajiem vienu reizi par visām reizēm – bet Bārnijam un co. ir citi plāni. Saprotot, ka veco gvardi uzvarēt var tikai jaunā, viņš noalgo jaunākus, ātrākus un tehniski zinošākus komandas biedrus, un šī misija pārvērtīsies par old-school filozofijas cīņu ar mūsdienu hi-tech algotņu pasauli!

Žanrs: SUPERBOJEVIK/MORDOBOJ

Gaidam filmu “The Expendables 3” jau nākamā gada 15. Augustā (ASV)!