“The Family” treileris: Luka Besona jaunā filma

June 6, 2013  |  Treileri

Lielākais mūsdienu kino, piedodiet, d*rsējs ir tieši Luks Besons – cik reizes ir draudēts aiziet no režijas, tik reizes viņš ir vai nu izmantojis dažādus “bet” (“bet animācijas filma!”, “bet sapņu projekts!”, “bet…bet tiešām pēdējā!”), vai nu vienkārši klaji melojis, tapēc to vairs nevar uztvert pat kā PR instrumentu – drīzāk kā ierūsējušu plašu atskaņotāju. Tavu laimi – saistībā ar savu jaunāko projektu, “The Family” (ex-“Malavita”), Besons pat vairs neizmanto piebildi “šī būs mana pēdējā filma”. Jo ir skaidrs, ka nebūs!

Bet jaunā filma ir izpildīta aktuālajā “atcerēsimies vecos-labos laikus” žanrā (sekojot… ai, par daudz uzskaitīt, paši tāpat zinat), kur vēl samērā žiperīgs un ne tik samocīts, kā savās pēdējās lomās Roberts Deniro (varbūt pie vainas Normandijas klimats?) ar uguntiņu acīs atceras tos pašus vecos-labos, un dod kā minimums “Analyze This” līmeņa performanci. Bet no turienes nav tālu aŗi līdz “Goodfellas” – kā nekā, filmu producējis pats Martins Skorsēze, tātad kaut kas tur ir!

Kompāniju Robertam sastāda Mišela Feifere, Tomijs Lī Džonss, Vincents Pastore (visa vecā gvarde!) un pat jestrais parkūrists Deivids Bells no Besona mērkaķfilmām! Varētu sanākt neslikta izklaide – “The Family” pirmizrāde paredzēta jau šī gada 20. Septembrī (ASV)!