“The Great Gatsby” otrais treileris, vēl spožāks par iepriekšējo!

February 17, 2013  |  Treileri

Turpinot par nesenajā raidījumā pacelto “aizgājušā” Dikaprio tēmu – atvadīties ir stipri par agru, jo šogad mūs gaida ne tikai viņa nu jau kārtējais kopdarbs ar Martinu Skorsēzi, “The Wolf of Wall Street” (rudens), bet arī kārtējais kopdarbs ar Bazu Lurmenu, fantastiski-ekspresīvā retro-modernā “The Great Gatsby” ekranizācija. Pilnā 3D!

Bet tai ir ienācies ne gluži svaigs, bet šeit līdz šim šeit vēl nefigurējis treileris, pat vēl labāks par iepriekšējiem – ja jau tāda tēma, grēks būtu to nenoskatīties!

“The Great Gatsby” kinoteātros no šī gada 10. Maija (ASV), Latvijā – no 17. Maija!

 
 • weirdnotes

  Reklāmiņa draņķis, samocīts un izstiepts. Varēja 30 sekundas parādīt: Dikaprio, vecus autiņus, dejojošas meitenes un pāris smukus skatus [nu bez meitenēm]. Filmā ieguldīts darbs, interesanta vide vai būs interesanti, to varēs zināt tikai pēc tās noskatīšanās.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   30 sekundēs Tev TV spotu sagriezīs no šī, neesi bēdīgs – bet vispār, kas tā par skepsi, “viss ir slikti” utt? Tas taču ir Bazs Lurmens, tur bez treilera skaidrs, ka būs vai nu baigi labi, vai arī ignore – vidusceļa nav.

   • weirdnotes

    Skepse nav par filmu, pati reklāma likās par garu, jo es pat sižeta līniju negribu zināt, lai nelaupītu sev pārsteigumu.

    • http://twitter.com/ultra_lu ludmila

     Šī filma ir grāmatas ekranizācija. Treilerim ir jāatklāj un jāparāda tieši tik daudz, lai skatītājam rastos priekšstats, ko var gaidīt no j a u zināma stāsta. Vai arī Tu nezināji, ka Anna Kareņina beigās leks zem vilciena un Alise izkļūs no Brīnumzemes?

     • weirdnotes

      Par jauno Kareņinu neizteikšos, bet nea. Es nešķiroju filmas vs grāmatas. Mani interesē stāsts vienalga kādā formātā. Dzīve parāk īsa lai visus stāstus visādos formātos salīdzinātu. Protams reizēm ne tev, ne papīrs/kinolentei kinolente/papīram netraucē. Nevajag visu sarežģīt, priekškam par visu vienmēr interesēties, radīt priekšstatu. Tu laupi sev pārsteigumu.