“The Hobbit: The Desolation of Smaug” pilnais treileris

October 1, 2013  |  Treileri

Manuprāt, mēs esam nedaudz piemirsuši, ka šogad mūs gaida atkalredzēšanās ar hobitiem “triloģijas” otrajā daļā, “The Hobbit: The Desolation of Smaug” – lai gan par “piemiršanu” nevajadzētu iespringt, jo, lai arī pirmā daļa pierādīja, ka divreiz vienā upē neiekāpsi (vismaz Pīters Džeksons – noteikti), hobitu, tuvojoties Decembrim, būs daudz un tie būs visur!

Bet treilerī viss tik smuks un episks, ka gribas redzēt filmu burtiski tūlīt (un, pie reizes, aizmirst pirmo daļu – vai arī atsvaidzināt to atmiņā, kam gaidu extended versiju), jo te ir gan vecie draugi rūķi, hobiti un burvji, gan jaunas, bet tik pazīstamas sejas (Evandželīna Lilija, Lūks Evanss un pats Orlando Blūms), piedzīvojumi, pūķis, viņa zelts un viss pārējais! Ar šo filmu tad arī noslēgsies grāmatas notikumi, un trešajā daļā mūs jau gaida jau PJ un komandas pašdarbība… Arī jauno kino-tehnoloģiju pilntiesīga ienākšana tirgū, cik noprotams, tiek atlikta vismaz līdz jaunajiem “Avatariem” – HDR ikona ir uz pussekundi pašās treilera beigās.

Saistībā ar šo – briesmīgs, biedējošs PJ citāts par to, kas varēja būt, bet nebija (un paldies Dievam, ka tā):

On The Lord of the Rings we had actors in prosthetics playing the orcs, and I was always a little frustrated by that. If I could have afforded it then, I would have much preferred to have all the orcs CGI. Now, in The Hobbit, I can.

Gandrīz Džordžs Lūkass, ne? Un te jums arī atbilde par to, kapēc “The Hobbit” (visticamāk jau, ka visa triloģija) nav “The Lord of the Rings”, un, visticamāk, nekad nebūs. Jocīgākais, ka pārējā intervija ir reti adekvāta – izlasiet, vai.

“The Hobbit: The Desolation of Smaug” būs klāt šī gada 13. Decembrī, bet “The Hobbit: There and Back Again” – 2014. gada 19. Decembrī!