“The Hobbit: The Desolation of Smaug” pirmais treileris

June 12, 2013  |  Treileri

Domāju – ko tad vakar naktī likšu, bet pirmais “The Hobbit: The Desolation of Smaug” treileris ir klāt!

Otrās hobitfilmas veidotāji patiesībā ir nonākuši visai neapskaužamā situācijā (kur jau reiz bija “Pirates of the Carribean: At World’s End” un “The Matrix Revolutions” veidotāji), jo atsauksmes par primo filmu ir uzsvērti atšķirīgas – vieniem nepatika bērnišķīgais tonis, otriem traucēja 48 kadri sekundē, trešie atkal piemirsa, ka skatās tikai trešdaļu no stāsta. Divreiz vienā upē neiekāpsi – “Lord of the Rings” veiksme šī noteikti nebija (kas gan netraucēja pirmajai filmai pasaulē nopelnīt vairāk kā miljardu USD).

Tapēc vairs nekādu tīzeru vai niekošanās – pa skatītājiem tiek šauts ar galveno kalibru, kas, protams, ir nosaukumā minētais pūķis Smaugs (jā, viņš ir labi saskatāms treilerī), bet asistē arī Legolass (Orlando Blūms) un pat Evandželīnas Lilijas atveidotā varone, kura tika izveidota īpaši filmas vajadzībām (grāmatā nebija, bet ar grāmatu šis viss jau sen ir zaudējis saikni). Citiem vārdiem sakot – autori ļoti grib, lai Jūs jauno filmu gaidat tikpat ļoti, kā gaidījāt iepriekšējo – tādēļ arī atsauci par HFR 3D atradīsiet tikai titros, maziem burtiem :)

“The Hobbit: The Desolation of Smaug” būs klāt šī gada 13. Decembrī, bet “The Hobbit: There and Back Again”– 2014. gada 19. Decembrī!