“The Hobbit: The Desolation of Smaug” pirmais treileris

June 12, 2013  |  Treileri

Domāju – ko tad vakar naktī likšu, bet pirmais “The Hobbit: The Desolation of Smaug” treileris ir klāt!

Otrās hobitfilmas veidotāji patiesībā ir nonākuši visai neapskaužamā situācijā (kur jau reiz bija “Pirates of the Carribean: At World’s End” un “The Matrix Revolutions” veidotāji), jo atsauksmes par primo filmu ir uzsvērti atšķirīgas – vieniem nepatika bērnišķīgais tonis, otriem traucēja 48 kadri sekundē, trešie atkal piemirsa, ka skatās tikai trešdaļu no stāsta. Divreiz vienā upē neiekāpsi – “Lord of the Rings” veiksme šī noteikti nebija (kas gan netraucēja pirmajai filmai pasaulē nopelnīt vairāk kā miljardu USD).

Tapēc vairs nekādu tīzeru vai niekošanās – pa skatītājiem tiek šauts ar galveno kalibru, kas, protams, ir nosaukumā minētais pūķis Smaugs (jā, viņš ir labi saskatāms treilerī), bet asistē arī Legolass (Orlando Blūms) un pat Evandželīnas Lilijas atveidotā varone, kura tika izveidota īpaši filmas vajadzībām (grāmatā nebija, bet ar grāmatu šis viss jau sen ir zaudējis saikni). Citiem vārdiem sakot – autori ļoti grib, lai Jūs jauno filmu gaidat tikpat ļoti, kā gaidījāt iepriekšējo – tādēļ arī atsauci par HFR 3D atradīsiet tikai titros, maziem burtiem :)

“The Hobbit: The Desolation of Smaug” būs klāt šī gada 13. Decembrī, bet “The Hobbit: There and Back Again”- 2014. gada 19. Decembrī!

 
  • Pecisk

    LOTR filmas un pirmo Hobbit filmu ir kā salīdzināt pirmo seksu un tas kas seko pēc tam – vienmēr liksies ka kaut kas nav tā kā vajag. Man filma patika, bija spēcīgākas daļas (Bilbo tikšanās ar Golumu attaisnoja biļetes cenu vismaz man), bija ne tik izdevušās daļas. Man personiski ļoti patika daudz vieglākais tonis (bērnišķīgs gan tas nebija), jo grāmata ir tieši tāda, un tā nav LOTR eps. Vai vajadzēja trīs filmas – spēsim pateikt tikai beigās, bet zinot studiju bosus kuriem uz vārdu sequel ir iestatītas īpašas spuldzītes smadzenēs, labāk lai jau tiek saplānotas trīs un Pīters var normāli izplānot loģisku un nesaraustītu (nu un kaut vai nedaudz izstieptu) stāstu, nevis trešā daļa padarītu visu padarīšanu par Frankenšteinu.
    Reklāmrulītis bija garšīgs, no pūķa gan tikai galva un ne tas veiksmīgākais kadrs (iespējams pārējais vēl tikai renderējas, kā nekā tīzeris).

    • http://kinokults.lv/ Kino Kults

      Spēcīga metafora komentāra sākumā! :D

  • Linda Tauriņa

    Filmu skatīšos. Tomēr, manuprāt, 1 daļa bija vietām pārāk episka. Tas piestāvēja Gredzenu pavēlniekam, Hobitam, ne tik ļoti – personīgais viedoklis… nu, ja grāmata nav lasīta, tad varbūt ir citādas sajūtas.