“The Monuments Men” treileris: Klūnija banda

August 23, 2013  |  Treileri

Viens no filmas “Argo” producentiem un bīdītājiem, kā arī sākotnējais režisors bija neviens cits, kā Džordžs Klūnijs, kurš noteikti bija neizsakāmi priecīgs par filmas panākumiem, bet tomēr – tā nebūs īsti labi, ka visas uzslavas tiek Benam Aflekam. Saodis publikas izsalkumu pret spraigi un izsklaidējoši pasniegtiem vēsturiskiem notikumiem (“piedomājām klāt burtiski čuķ-čuķ, lai noturētu spriedzi!”), nu jau pats Džordžs atgriežas ar pseido-vēsturisku trilleri “The Monuments Men” – protams, ka mērķis ir Oskars, kurš gan cits.

Veselas trīs reizes pārliecinājies par to, ka komandu filmas – strādā (pat vājā trešā “Oušena” filma bija komerciāli veiksmīga), Džordžs apzvanīja visus savus draugus – gan vecus (Mets Deimons, Keita Blanšeta, Džons Gudmens, Bils Murejs!), gan jaunus (Žans Dižardēns, kuram Klūnijs ceremonijas priekšvakarā pateica “Čali, man ir čujs, ka paņemsi Oskaru!”, un tagad ir laiks atdarīt šo svētību). Jo kopā jautrāk – arī glābt pasaules kultūrvēstures mantojumu no nacistu ķetnām, par ko arī šoreiz būs filma. Gaidam!

“The Monuments Men” pirmizrāde paredzēta šī gada Oskaru sezonas pašā karstumā, 18. Decembrī (ASV), bet Latvijā – nākamā gada 17. Janvārī!