“The Wolverine” final treileris

June 13, 2013  |  Treileri

Pēdējais (visticamāk) pirms filmas pirmizrādes “The Wolverine” treileris saprot, ka tā kā būtu īstais laiks nedaudz apstāties un izstāstīt, par ko tad īsti būs filma… lai kaut kur jau pusē atgrieztos pie vecā, t.i. pie agresīvas ņindzu-h*jindzu šķērēšanas, bet treilera beigās pretīm Vilknadzim atkal stājas neveiklais robots-samurajs!

Kādi kopumā iespaidi par šo projektu? Man arī liekas, ka viss it kā ok, bet kaut kas tomēr nav – lai gan ir skaidra autoru vēlme uztaisīt proper varoņa solo-filmu, abstragēties no citām X-Men filmām (cik nu tas vēl izdosies…) un izstāstīt vienu no svarīgākajiem Wolverine stāstiem (par uzlecošās saules zemi). Vienkārši mūsdienu komiksfilmas ir pieradinājušas mūs sagaidīt brīnumus, vai, kā minimums, kaut ko unikālu, bet, pēc treileriem spriežot, nekā tāda neredz.

Kad filmu plānoja režisēt Darrens Aranofskis, bija cerība, ka tas beidzot būs kaut kas atšķirīgs, vēl neredzēts – faktiskais režisors Džeimss Mangolds (“3:10 to Yuma”, “Knight & Day”) esot mainījis tikai ~15% no tā, ko bija sagatavojis Darrens, bet tas ir tāpat, kā Spīlbergs, kurš realizē Kubrika projektu. Ne gluži tas, ko gribētos.

Bet būšu tikai priecīgs kļūdīties. Patiesību uzzināsim pavisam drīz – “The Wolverine” pirmizrāde Latvijā paredzēta jau 26. Jūlijā!