“Three Days to Kill” treileris: Kostners ir atpakaļ!

December 26, 2013  |  Treileri

… bet uz cik ilgu laiku? Tiešām, lai šīs nenāk par pārsteigumu, bet šī ir pirmā lielā Kevina Kostnera loma ļoti ilgā laikā – un Kostneram, kurš arī ir nolēmis “atgriezties”, uz spēles ir viss!

Tapēc vēl jo vairāk izbrīna projekta izvēle – “Three Days to Kill” režisors ir lādzīgais (spriežot pēc intervijām), bet nevarētu teikt, ka pārlieku talantīgais McG, kura vienīgā salīdzinošā veiksme bija “Čārlija Enģeļu” diloģija (un kura nostrādāja tikai tapēc, ka šīs “filmas”, pēc būtībs, ir glorificēti pilnmetrāžas mūzikas videoklipi), pie kuras arī vajadzēja apstāties. Bet scenārija autors ir pats Luks Besons, bet, visticamāk, tas “otrs” Luks Besons – tas, kurš dāvāja mums “The Family” un visus savus bezgalīgos EuropaCorp producētos projektus. Pēdējais ir taisnība dubultā, jo, pat skatoties treileri, nepamet doma, ka tas viss jau kaut kur ir redzēts – un padomājot vēl pāris sekundes, ir skaidrs, ka filma saucās “From Paris With Love” (uzminiet, kura producēta?).

Lai kā arī nebūtu, šis ir pēdejo iespēju laiks – devām taču tādas Stallonei un co., iedosim arī Kostneram – “Three Days to Kill” pirmizrāde paredzēta jau nākamā gada 21. Februārī (ASV) un 25. Aprīlī (Latvija).