“Transcendence” treileris: nākamā gada “Inception”!

December 23, 2013  |  Treileri

To, ka ilggadējā Kristofera Nolana operatora (filmēja visu, sākot ar “Memento”, un spīdoši tika galā ar Nolana IMAX iegribām) Vollija Faistera pilnmetrāžas debiju “Transcendence” ir jāgaida, mēs zinājām jau sen – galu galā, TĀDA pieredze, pasaules labākie aktieri (no Nolana filmām) un arī pats Kristofers un viņa sieva Emma kā līdzproducenti nenāk tāpat vien. Par filmas saturu klīda dažnedažādas baumas, scenārijs tika turēts stingrā slepenībā (nu, kā jau Nolanam), bet virspusēji likās, ka tas būs tāds krietns tehno-trillerītis ar lieliskiem aktierdarbiem, bet nelielu vērienu – kurš tad ļaus sākt ar kaut ko lielu? Ka tik ne tā!

Ja pirmie trīs tīzeri, kurus pat nepublicēju, tiešām tikai tīzoja, tad nosacīti pilnais treileris saliek visu savās vietās – mūs gaida kaut kas satriecošs, masīvs, vērienīgs un pagaidām nesaprotams labākajās “Inception” tradīcijās. Svētki mūsu ielā – burtiski datorizēts Džonijs Deps (beidzot bez grima!) ielien visas pasaules datoros un sāk terorizēt cilvēci vēl ļaunāk, kā bezgalīgie Kapteiņa Zvirbuļa GIFi, tam pretīm stājas vesels lērums labu aktieru ar mūžam viedo Morganu Frīmenu priekšgalā. Vēl ideja – šis, iespējams, ir pirmais un pēdējais filmas treileris, kuru vajadzētu skatīties, lai nesabojātu sev filmu (ar “Inception” tā arī izdarīju, ko ne mirkli nenožēloju). Bet Vollijs ar Nolanu pāri pacentīsies, lai pieredze ir neatkārtojama!

“Transcendence” Latvijas kinoteātros jau 2014. gada 2. Maijā!

 
 • Mārtiņš Ceplis

  Esmu piesardzīgs. Sci-fi daļa šķiet diezgan trivializēta un klišejiska – stāsts šķiet jau redzēts, noteikti lasīts. Nekas no redzētā nešķita intriģējošs, ir sajūta, ka es zinu, kas notiks filmā un kā tā aptuveni beigsies.

  Also, es vairs nespēju nopietni uztvert neko, kur piedalās Morgans Frīmens :D

  Bet nu jā, cerēsim, ka tur būs kas vairāk.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Nevaru galīgi pievienoties skepsei, izņemot to daļu par Morganu Frīmenu – viņš tiešām jau kādu laiku vairs nav kvalitātes garants :)

 • Kristaps B.

  Varētu jau teikt kaut ko līdzīgu kā Kamazs, bet šī ideja par datorizēto cilvēku ir tik ietilpīga un dažādojama, ka pārsteigt ir ļoti vienkārši. Nešaubos, ka Tevis aprakstītā veidotāju komanda to arī izdarīs. Varu tikai cerēt, ka būs kinoblogeru seanss.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Nav jau sen bijis nekā prātīga no “Lawnmover Man” / “Virtuosity” tēmas – neskaitīsim taču “Gamer”? Vai arī maldos? Jebkurā ziņā diži tālu VR tēmā neesam tikuši arī dzīvē, bet no mūsdienu perspektīvas – varētu būt interesanti.

   Un vēl ticu šai komandai, kas laikam svarīgāk.

   • Pecisk

    Gamer manuprāt bija interesants un prātā palika ar dažām asprātīgām ainām, bet datorizētais cilvēks nav bijis bieži ekrānos. Tāpēc vien būs interesanti.

 • Aigars Broks

  Stāsts varbūt ir redzēts/lasīts, bet tas nenozīmē, ka tur nevar būt arī kaut kas savs. Piemēram man šo skatoties pirmā doma bija BSG/Caprica, kur ir izspēlēts tieši tas pats un līdz kam tas viss noved.

  Atzīmēju šito kā nākamā gada filma, uz kuru jāaiziet.
  Plus prieks, ka Deps beidzot netēlos pirātu/indiāni vai ko tamlīdzīgu, kuri visi jau sāka izskatīties pārāk klišejiski :D

 • Roberts Krēķis

  Pag, beidzot mūs sagaida filma, kurā Depam uz galvas nav onanējošs babuīns, kas pirž tēmu no Jurassic Park? TAKE MY MONEY!!!

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Cik saprotu, tad jau nākamajā pēc šīs atkal maska, kostīms, parūka… :(

 • Pecisk

  Izskatās diezgan riskanti, tāpēc arī forši! :) Drusku jau apnikušas “drošās” tēmas. Būs notikums ja pat būs izgāšanās. Skatīšos.

 • Pingback: Kino Kulta gaidītākās 2014. gada filmas | Kino Kults()