“Welcome to Yesterday” treileris: Maikla Beja hronikas

December 27, 2013  |  Treileri

Vai jums patika pagājušā gada surprise-hit “Chronicle”? Man arī patika, un ne mums vienīgajiem – arī mūsu draugs Maikls Bejs, noskatījies filmu, pēc seansa iesaucās: “Es arī tā gribu, es arī tā varu, es arī tā daru!”. Un jau nākamā gada 28. Februārī (Latvijā – 14. Martā) mēs varēsim vērot šīs iedvesmas rezultātus Beja producētajā jauniešu found-footage sci-fi trillerī “Welcome to Yesterday” (agrāk gāja zem nosaukuma “Almanac”).

Sekojot jau ierastajai “Chronicle” un “Project X” (kuru krustojums šī filma, visticamāk, arī būs) formulai , arī šeit galvenajās lomās ir tikai un vienīgi debitanti – abās kameras pusēs, Beja gādīgo acu (to, kuras pakausī, jo pats Bejs ņemas tikai ar Transformeriem) pieskatīti. Visbeidzot, šī būtu tā filma, par kuru jo mazāk līdz pirmizrādei, jo labāk, tapēc ar treileri pagaidām būs gana. Gaidam!

 
  • Didzis Levans

    Izklausās jau labi, diemžēl joprojām ir ievērots rīcību – seku princips par ceļošanu laikā, kad uzkāpjot taurenītim, iznīcinām paši sevi nākotnē. Jo vairāk to centīsies labot, jo sliktāk sanāks. Joprojām domāju vai nevar būt kāds vēl cits princips, kas līdz šim nav izmantots.

  • Kaspars Murelis

    Izskatās pēc labas izklaides, bet tas, kapēc laika ceļošanas filmās, neviens nekad nav redzējis filmas par ceļošanu laikā un tām sekām utt. gan ir muļķīgi.

  • Pingback: Kino Kulta gaidītākās 2014. gada filmas | Kino Kults()