“X-Men: Days of Future Past” pirmais treileris

October 29, 2013  |  Treileri

Klāt pirmais treileris nākamā gada “X-Men” filmai, kurai jāpārspēj visas iepriekšējās “X-Men” filmas kopā – “X-Men: Days of Future Past” (nosaukums jau vien par to liecina)! Un, kamēr mans pirmais un, būtībā, arī godīgākais komentārs bija “Specefektus laikam vēl zīmē…”, mēģināsim taču tikt skaidrībā ar to, kas mūs gaida:

Bet gaida mūs ne vairāk un ne mazāk, kā “X-Men” filmu atgriešanās pie saknēm – un ar to es domāju gan pirmo divu (veiksmīgāko!) daļu režisora Brajena Singera atgriešanos pie vadības pults, gan arī visa seriāla atgriešanos pie “First Class” iesāktajām tēmām, gan arī visa seriāla atgriešanos pie pirmajām trim (procesa laikā trešās daļas notikumi tiks eliminēti, un labi vien, ka tā) filmām! Vareni, vai ne? Pats Hjū Džekmens teicās, ka šī esot visu laiku vērienīgākā “X-Men” filma, un studija Fox tam piekrīt, jo šis ir viens no dārgākajiem projektiem tās vēsturē (dārgāks tikai “Avatars”). Un nav jau nekāds brīnums – filmas aktieru saraksts liek drebēt kājām, rokām, sirdīm un Fox investoriem.

Treilerī gan to visu īsti neredz, jo, kā jau minēju, tas vēl nav uzzīmēts – un nebija jau arī kad, jo filmēšana ir knapi pabeigta. Bet reklāmas kampaņai ir jāsākas, tapēc treileris ir drīzāk atmosfērisks, ne action ainu pilns (lai gan Marvel nez kādēļ izdodas abas lietas… bet labi). Aktuāls paliek jautājums, vai filmu redzēsim standarta 24, vai tomēr 48 kadros sekundē – par šo no filmas veidotājiem nāk visdažādākās baumas, to atspēkojumi, un atspēkojumu atspēkojumi. Viens ir skaidrs – filma būs native 3D, cieti!

Gaidam “X-Men: Days of Future Past” klāt jau nākamā gada 23. Maijā!