From the makers of “Kinoblogeri”: Kinoprojekts “Spektrs”!

September 29, 2014  |  Izceltais, Jaunumi, Kinoblogeri

Jau divarpus gadus priecējam Latvijas kino karsējus, entuziastus un vienkārši kaislīgus cienītājus ar labākajiem iespējamajiem konkrēto filmu seansiem (ir bijis dažādi, bet, pa lielam, tā ir, vai ne?). Pērno rudeni sanāca pat kinofestivāls (“Kinofests”!), nīdējiem un nedaudz arī mums pašiem par brīnumu – veiksmīgs!

To visu apvienot paredzēts jaunā, interesantā Kinoprojektā, kurā apvienosies labākais no tā, kas darīts līdz šim un kurš Jums sniegs galveno, ko no tā visa sagaidat – daudz laba kino:

Projekta “Spektrs” ietvaros ir ieplānots ikgadējs kinofestivāls “Spektrs” (šogad jau otro reizi) un nestandarta, īpatnēju (“badass” ziņā un visās ziņās), bet vienmēr – interesantu filmu regulāra izplatīšana. Šis ir projekts, kas atbalsta citādu kino Latvijā un ar šo projektu tā rīkotāji vēlas dot iespēju skatītājiem vērot uz lielā ekrāna filmas, kuras ne vienmēr nonāk līdz Latvijas kinoteātriem, un pierādīt, ka arī filmām, kurām paredz “nepietiekamus kases ienākumus”, ir gana brangs cienītāju pulks. Respektīvi – atbilde interneta brēcējiem par to, “Kapēc šo filmu nerāda kino?”. Atbildēsim jau šonedēļ:

No 3. līdz 9. oktobrim projekta “Spektrs” ietvaros būs iespēja nedēļas garumā k/t “Kino Citadele” noskatīties Denī Vilnēva (Denis Villeneuve) starptautisku atzinību ieguvušo filmu IENAIDNIEKS (Enemy). Īpašie seansi nedēļas garumā ir vēl nebijis eksperiments un katra nopirktā biļete uz šo seansu būtībā darbojas kā balss PAR neatkarīgā kino izrādīšanu Latvijas kinoteātros. Tādēļ ikviens ir laipni aicināts “nobalsot” par dažādību kinoteātros un noskatīties filmu. Paredzēts, ka līdzīgā veidā tiks izrādītas arī citas filmas.

No 7. līdz 9. novembrim kinoteātrī “Kino Citadele” jau otro gadu pēc kārtas norisināsies kinofestivāls “Spektrs”, šogad jau “Spektrs II” (pagaidu sauklis – “Vēl spektrāk!”). Skatītājus gaida gan informatīvi izklaidējošas prezentācijas, gan Latvijas un Holivudas filmu studiju prezentācijas, gan arī vairāki pārsteigumi, par kuriem festivāla organizētāji pagaidām vēl klusē.

Festivāla “Spektrs” pilna filmu programma tiks izziņota vēlāk, bet jau tagad organizatori atklāj divas izcilas filmas, kuras būs iespējams vērot festivāla ietvaros – Ričarda Linkleitera BOYHOOD (to, kuru filmēja 12 gadus, “reālajā laikā”) un Demiena Čazela WHIPLASH, kura vienkārši ir labākā filma, kuru līdz šim šogad esmu redzējis!

ieplānojiet savos kalendāros un moleskinos! Vairāk informācijas par “Spektra” pasākumiem sekos un būs atrodama arī festivāla mājaslapā: kinospektrs.lv

Sekojiet jaunumiem arī Facebook: facebook.com/kinospektrs
Un Twitter: @kinospektrs