“Fury” treileris: tiem, kas tankā!

July 17, 2014  |  Treileri

Negaidīti-necerēti, bet mūs ir apciemojis (t.i. drīz apciemos) mūsdienās diezgan reta žanra – kara kino – pārstāvis, un kāds! Tanku kino – tāds vēl nav redzēts. Kas nedaudz mulsina, ir filmas “Fury” režisors, Deivids Eijers – nevarētu teikt, ka viņš ir pirmais, ko iedomājos, kad runājam par kara filmām, un nevarētu teikt, ka pēc “Sabotage” (recenzija) dikti viņam uzticos. Bet vismaz treileris – pārliecina!

Lai gan ne tikai treileris – arī pēc jau minētās “Sabotāžas” Eijers ir pratis sapulcēt vienkārši fantastisku aktieru komandu, par cik kara filmas mūsdienās nav lielā cieņā, un jau scenārija līmenī (jā, Eijers ir arī filmas scenārija autors) viņam izdevās atrast pavisam svaigu un vēl iepriekš neredzētu pieeju tanku filmai. Un pārliecināt par to naudas devējus, jo, būsim godīgi – Breds Pits nemaksā lēti, pat ja Maikls Penja, Džons Berntāls, Logans Lermans un pat nekomerciālā kino aktieris Šaija Labafs nav tie dārgākie. Nu un, protams, sulīgs tanku action – ir, kur patērēties.

Kaut kādi smieklīgie cilvēki jau šobrīd sauc “Fury” par vienu no galvenajiem pretendentiem uz nākamā gada balvām, bet es teikšu – lēnāk pār tiltu, draugi! Bet, protams, turu īkšķus kopā ar visiem – “Fury” brigāde ar visu tanku ieradīsies Latvijā jau šī gada 31. Oktobrī!

 
 • Kristaps B.

  Labafs izskatās tīri pieklājīgs, kad Maikls Bejs viņu nečakarē. Gaidu!

  • Pecisk

   Labafs vienmēr ir bijis ok ārpus Transformeriem. Varbūt vēl laikā izkļuva no tās frančīzes.

 • Raivis Šveicars

  Gada gaidītākā filma, zinot manu fetišu uz kara filmām.

  Un izskatās, ka čalis no The Perks of Being a Wallflower sāk kļūt populārs

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Čalis no “Perks”, starp citu, ir niknākais superstārs auditorijā W7-14 ;)

 • Andrejs Vārpsalietis

  Svarīgākais jautājums – vai gaidāms kinoblogeru seanss filmai?

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Domāju, ka ir vēl nedaudz par agru šim jautājumam, bet *fingers crossed*!