“Hercules” treilerī The Rock maina imidžu

April 22, 2014  |  Treileri

Beidzot klāt arī pirmais treileris projektam, kuru The Rock tik ilgi un rūpīgi tīzoja savā Instagram – Breta Ratnera jaunākā filma “Hercules”, jeb šī gada “otrā Hercules” filma (ņemot vērā iepriekšējās panākumus, lielākajai daļai pirmā un vienīgā).

Neskaitāmās intervijās Klints k-gs mums apgalvo, ka tieši šī ir viņa mūža un karjeras nozīmīgāka un arī labākā loma – tikai dēļ tās viņš ir pārcietis ikdienas viesošanos grimētāja krēslā 6 stundu garumā (katrs feikās bārdas mats tika līmēts klāt individuāli, bet vismaz 50 cilvēki tika atlaisti, jo mēģināja instagramēt Klinti bez atļaujas), smagākos treniņus dzīvē un braukšanu uz Ungāriju, kur norisinājās filmas uzņemšana. Cerams, ka to dzird arī filmas režisors Brets Ratners, kurš saprot – ja atkal safilmēs, piedodiet, sūdu, Klints k-gs viņam to nepiedos brutālākajā no iespējamajiem veidiem (jo tomēr ir The People’s Champion, kā nekā).

Drīz jau redzēsim paši – “Hercules” būs Latvijā jau šī gada 25. Jūlijā, visā savā konvertētā 3D krāšņumā! Bet tiem, kam nav gana ar treileri, ir domāts arī šis klips vai šīs TV-rullītis!