“Kingsman: The Secret Service” treileris

July 5, 2014  |  Treileri

Ko darīt, ja Džeimss Bonds pie mums ierodas, labākajā gadījumā, reizi pāris gados? Ko darīt, ja Džeisona Borna vieta tagad darbojas kaut kāds pavisam cits čalis? Ko darīt, ja… protams, ka jāņem lietas savās rokas (piedodiet) un jādara pašam – tā nolēma pieredzes bagātais britu producents un nu jau arī starptautiski atzītu komiksu supergrāvēju režisors Metjū Vons (“X-Men: First Class”, “Kick-Ass”), un ķērās klāt pie savas versijas par Bondu. “Kingsman: The Secret Service” – moderna, aktuāla, līdz matu galam britiska un… balstīta uz komiksa???

Tieši tā, jo filma, dēļ kuras Metjū Vons atteicās no “X-Men: Days of Future Past” (recenzija) režijas (un mēs joprojām domājam, vai tas bija labi vai tieši otrādi), ir cita komiksa ekranizācija – no skandalozā skotu autora Marka Millara (“Kick-Ass”, “Ultimates”, “Superman: Red Son”, “Wolverine: Old Man Logan”), ar kuru jau reiz sadarbojies pie “Kick-Ass” un tās turpinājuma, un kurš, kopā ar Vonu un viņa pastāvīgo līdzautori Džeinu Goldmani, sarakstīja filmas scenāriju. Oriģinālais “The Secret Service” komikss (lai nejauktu ar ASV prezidenta apsardzi, filmai pielika priedēkli “Kingsman” – jo ASV karaļa nav, tagad vairs nesajauks!) bija traki postmodernisks un labā nozīmē nerātns, kā jau visi Millara darbi (vienā no epizodēm galvenie varoņi glāba aktieri Marku Hammilu no nolaupīšanas), ko gan pēc treilera īsti nevar pateikt, bet cerams, ka tikai pagaidām.

Bet tas, kas ir redzams jau tagad, ir filmas īsti britiskais gars – ciemos būs gan Marks Strongs (bet protams!), gan sers Maikls Keins (kur gan bez viņa), bet otrajā galvenajā lomā redzēsim sieviešu mīluli Kolinu Fērtu, kuram jau sen bija jātēlo ja ne 007, tad vismaz viņa tiešais analogs. Galvenajā lomā redzēsim jaunpienācēju Tāronu Edžertonu, bet ļaundara lomā – pašu Semjuelu L. Džeksonu (un iztiksim bez “The Spirit” jokiem, ok?), jo lai nu ko, bet piemeklēt savām filmām aktierus Metjū Vons prot kā neviens cits.

Mūsu draugi no Fox, kuri filmu jau ir redzējuši, apgalvo, ka mūs gaida “Attack the Block”, “Kick-Ass” un Džeimsa Bonda filmu labāko īpašību krustojums (kā arī to, ka, iespējams, vajadzēs subtitrus, mates), bet filmu gaidam Latvijā jau šī gada 24. Oktobrī!