Kinoblogeri aicina uz “Chef”!

June 4, 2014  |  Kinoblogeri

Vasara beidzot ir klāt – par to liecina gan laiks aiz loga, gan noskaņojums sirdī, kura tā vien prasās pēc kārtīgas ballītes un grila ar kūpošu gaļu (vai vismaz burgeri), nevis bikšu un svārku deldēšanas kinoteātra krēslā! Kurš saka, ka nevar apvienot abus? Tādēļ Kinoblogeri metas kopā ar garšīgākajiem burgeriem pilsētā Streetburgers.lv un piedāvā savu līdz šim gastronomiskāko seansu – režisora Džona Favro lolotajam projektam “Chef” / “Šefpavārs uz Riteņiem”!

Karls, apdāvināts pavārs, strādā smalkā Losandželosas restorānā un nebaidās eksperimentēt, kas īsti nepatīk restorāna īpašniekam. Kad nākas izšķirties starp stabilu darbu un iespējām radīt izcilus un unikālus ēdienus, Karls nespēj nodot savu profesiju un drīz vien tiek atlaists. Bez darba, šķīries, viņš izvēlas uzsākt kubiešu virtuves biznesu – ceļojošo virtuvi (treileris: http://youtu.be/wgFws3AoIUY)!

Īpašai filmai – īpašs pasākums, kurš šoreiz norisināsies jaunajā Streetburgers.lv restorānā Audēju ielā 2 (5min no kinoteātra), kur Streetburgers.lv pavāri Jūs cienās ar īpašiem, filmai pieskaņotiem burgeriem (uzrādot seansa biļeti, 50% atlaide)! Kad ēdiena jautājums būs nokārtots, pienāks laiks unikālai lekcijai par street food / food truck kultūru no šīs kultūras pārstāvjiem – mūsu rīcībā ir viss iestādes 2. stāvs, taču vietu skaits ir fiziski ierobežots! Un tad jau būs laiks doties uz filmu, kura sāksies 21:30, k/t Kino Citadele!

Protams, ka neiztiks arī bez tradicionālā kino-konkursa un mūsu mīļākajiem atbalstītājiem LieliskaDāvana.lv un Coffee Inn, kuri arī šoreiz (kā vienmēr trāpīgi!) būs sarūpējuši patiesi garšīgas dāvanas!

Iesāksim kino-vasaru garšīgi – tiekamies Streetburgers.lv Rīgā, Audēju ielā 2, jau šī gada 12. Jūnijā, 19:00!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/194110/

Un te arī atsauksmes no seansa – bija gardi: