Kinoblogeri aicina uz “Chef”!

June 4, 2014  |  Kinoblogeri

Vasara beidzot ir klāt – par to liecina gan laiks aiz loga, gan noskaņojums sirdī, kura tā vien prasās pēc kārtīgas ballītes un grila ar kūpošu gaļu (vai vismaz burgeri), nevis bikšu un svārku deldēšanas kinoteātra krēslā! Kurš saka, ka nevar apvienot abus? Tādēļ Kinoblogeri metas kopā ar garšīgākajiem burgeriem pilsētā Streetburgers.lv un piedāvā savu līdz šim gastronomiskāko seansu – režisora Džona Favro lolotajam projektam “Chef” / “Šefpavārs uz Riteņiem”!

Karls, apdāvināts pavārs, strādā smalkā Losandželosas restorānā un nebaidās eksperimentēt, kas īsti nepatīk restorāna īpašniekam. Kad nākas izšķirties starp stabilu darbu un iespējām radīt izcilus un unikālus ēdienus, Karls nespēj nodot savu profesiju un drīz vien tiek atlaists. Bez darba, šķīries, viņš izvēlas uzsākt kubiešu virtuves biznesu – ceļojošo virtuvi (treileris: http://youtu.be/wgFws3AoIUY)!

Īpašai filmai – īpašs pasākums, kurš šoreiz norisināsies jaunajā Streetburgers.lv restorānā Audēju ielā 2 (5min no kinoteātra), kur Streetburgers.lv pavāri Jūs cienās ar īpašiem, filmai pieskaņotiem burgeriem (uzrādot seansa biļeti, 50% atlaide)! Kad ēdiena jautājums būs nokārtots, pienāks laiks unikālai lekcijai par street food / food truck kultūru no šīs kultūras pārstāvjiem – mūsu rīcībā ir viss iestādes 2. stāvs, taču vietu skaits ir fiziski ierobežots! Un tad jau būs laiks doties uz filmu, kura sāksies 21:30, k/t Kino Citadele!

Protams, ka neiztiks arī bez tradicionālā kino-konkursa un mūsu mīļākajiem atbalstītājiem LieliskaDāvana.lv un Coffee Inn, kuri arī šoreiz (kā vienmēr trāpīgi!) būs sarūpējuši patiesi garšīgas dāvanas!

Iesāksim kino-vasaru garšīgi – tiekamies Streetburgers.lv Rīgā, Audēju ielā 2, jau šī gada 12. Jūnijā, 19:00!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/194110/

Un te arī atsauksmes no seansa – bija gardi:

 
 • Pingback: baltais runcis Latvijas blogāres apskats #1 (02.06.-08.06). | baltais runcis()

 • http://weirdnotes.tumblr.com weirdnotes

  Manuprāt filmas problemātika izteikta šauram interesantu lokam, kurš dzīvo pārtikuši zelta miljarda valstīs. Tik pat labi filmu varēja veidot par someljēriem, pirms seansa pasniegt vīnus un visi aprakstītu cik forši. Neuzrunā filma pilnīgi kaut man garšo labi un garšīgi paēst.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Bet Tu viņu noskatījies, ja?

   • http://weirdnotes.tumblr.com weirdnotes

    Nea. Es uzrakstīju emocijas, izlasot rakstu un noskatoties reklāmu, iečekojot sajūsmu twitterī. pēdējā laikā neskatos, kas neuzrunā. Filmu uz pasaules ir pārāk daudz, tas ir mazohisms skatīties to kas neuzrunā dotā brīdī, laikā. Izteicu viedokli, ka mani neuzrunā un to ka nav slikti ka tā ir.

    • http://kinokults.lv/ Kino Kults

     Es īsti nesaprotu šī viedokļa vietu šeit – vai mums var būt jebkāda diskusija, ja es esmu filmu redzējis, bet Tu viņu (pilnīgi aplami) vērtē pēc treilera? Jēga? Labāk tiešām aiziet garšīgi paēst, nevis komentēt…

     • http://weirdnotes.tumblr.com weirdnotes

      citēju tevi: “Ir tikai viena prieka vēsts – dzīvojam brīvā valstī, katrs var skatīties to, ko vēlas! Un nav tā, ka būtu maz kino…” Es ierakstīju komentāru, ka filma ir soso. Manā listē “var piratizēt kad galīgi nav ko skatīties”. Visādi citādi bija iebildums, ka pārāk uzbāzīgi komercijas sajūsmas spiedzieni par to un absolūti netiek vērtēts kino, pardon pat salīdzināts ar citām ēdamfilmām! Piemēram, https://www.youtube.com/watch?v=c3sBBRxDAqk vai augstākas raudzes https://www.youtube.com/watch?v=I1UDS2kgqY8 Noskatīšos par prieku tev un tad ierakstīšu komentāru ;) Filma ož pēc kinomokas un intuīcija mani reti pieviļ, ko webmuldoņas iepakojuši spīdīgā papīrītī. P.S. arī komentēt un diskutēt brīvā valstī nav aizliegts. Mana motivācija bija ierakstīt viedokļu dažādībai!

      • http://kinokults.lv/ Kino Kults

       Piedod, bet Tu nevari rakstīt manā blogā komentāru, ka “filma ir so-so” un kur nu vēl diskutēt par to, to neredzējis. Citējot sevi – ir citi blogi vai arī jātaisa pašam savs, kur to var darīt. Simples :)

       • http://weirdnotes.tumblr.com weirdnotes

        Skaidrs. tavs blogs ir lasi bet neaiztiec. Vispār es kašķējos un ņēmos, ka mani Jūsu filmas reklāma, problemātika neuzrunā un ož pēc tātā. Tās ir divas dažādas lietas. redzēt/neredzēt un diskutēt par filmu vai ierakstīt kāpēc neizvēlēties Jūsu ieteikumu, ka kādam arī tā liekas!

        • http://kinokults.lv/ Kino Kults

         Ok ok, peace – nav aizliegts pretējs viedoklis, arī filmām, kuru seansus organizējam, bet foršāk ir, ja tas ir pamatots, nevis “man pēc treilera likās…”.

         Treileri – viņi mūsdienās tādi, pats zini ;)

  • Pecisk

   Vispār jau filma ir par pilnīgi pretējo – kā augsta līmeņa pavārs iet taisīt parastajai tautai uz ielas – bet protams tu vari turpināt ignorēt substanci un tēlot sašutušo – un uzgrauzt Ķīnā par pensiem vāktos riekstus.

   • http://weirdnotes.tumblr.com weirdnotes

    Tas ir filmas stāsts. Savukārt pasniegts tīri auditorijai, kura ir gurmāni un daiļdirsēji, vēl filmas auditorija varētu būt cilvēki kas pēc kārtas patērē jebkādas komēdijas. Bet nu cepuri nost, filmas mārketings LV strādāja izcili! Tu ar esi tā daļa. Atkārtošos, man iebildums bija pret to, ka mani neuzrunā filmas reklāma, vēl vairāk viduvējai filmai x [jo tā varēja būt jebkura viduvēja filma]! Diskusija slēgta turpiniet kinoblogeri vārīties savā sulā un nodarboties ar pašslavināšanu, meklēt viduvējībās kaut ko izcilu!

    • Pecisk

     Protams, visi kas tev nepiekrīt ir marketinga apdulināti :) Spēcīgs arguments. Turklāt neviens neliek tev skatīties vai pat lai tev patiktu. Ikdienā lasu un skatos pietiekami daudz bēdu stāstu par pasauli, lai varētu izbaudīt šādu gabalu.

     • Guest

      Izskatās te daudzi nelieto vispār uzturā gabalus no kemēdijžanra :D Parasts viduvējs Holivudas darinājums.

    • http://kinokults.lv/ Kino Kults

     Piedod, draugs, bet tagad gan Tev ir laiks doties citur – neredzu iemeslu turpināt šo vai jebkuru citu diskusiju. Kā minimums – filmas mārketings LV bija neeksistējošs, un man bija liels prieks vismaz censties pārliecināt cilvēkus noskatīties šo mazo, bet lielisko filmu.

     • Guest

      Nē nu protams, turpiniet dzīvot tālāk savējo tusiņā!

      • notaufo

       Šitādu cilvēku dēļ pat citreiz uznāk vēlme noskatīties filmu :D. Visi forumotāji apgalvoja ka TMNT (2003.g) seriālam 6 sezona ir vissliktākā. Noskatījies visas 7 sezonas varu teikt ka 5 sezonā budžets aptrūkās un viņi nolēma taisīt lēto versiju – kaut ko ātri samest kaudzē un gatavs, un 6 sezona nemaz nebija tik slikta. Vienmēr ir jēga visu redzēt no pirmās personas, jo internetā nevar ticēt visam… -> implying-> guest

 • Pingback: “Chef” (2014) | Kino Kults()