Kinoblogeri aicina uz “Grēku Pilsēta: Liktenīgā Sieviete”!

August 21, 2014  |  Kinoblogeri

Beidzot ikvienam kino apmeklētājam ir iespēja vēlreiz padzīvoties pa Grēku pilsētas melnbaltajām, vardarbīgajām un tik sasodīti aizraujošajām ielām gandrīz desmit gadus tapušajā turpinājumā “Grēku Pilsēta: Liktenīgā Sieviete”! Un arī šoreiz Grēku pilsēta iedalīta vairākos kvartālos jeb nodaļās, kurās tad varēsim satikt gan jau apskrambātus un norūdītus Grēku pilsētas iemītniekus, gan arī dažu pavisam jaunu un svaigu. Vīri – mūs gaida Evas Grīnas apaļumi, kurus jau paspēja aizliegt demokrātiskā ASV cenzūra – pat plakāta formātā! Dāmas, mieru, tikai mieru – Elija Vuds šoreiz negozēsies uz lielā ekrāna, acis un iztēles mielos neviens cits kā Džozefs Gordons Levits!

“Grēku Pilsēta: Liktenīgā Sieviete” galvenās lomas spēlē Džesika Alba (“Mačete nogalina”, seriāls “Alias”), Rosario Davsone (“Klerki 2” un “Septiņas dzīves”), Mikijs Rurks (“Eņģeļa Sirds”, “Cīkstonis”), Brūss Viliss (“Cietais Rieksts”, “Laika cilpa”), Eva Grīna (“300: Impērijas dzimšana”, “Kazino “Royale””), Džošs Brolins (“Sirmgalvjiem šeit nav vietas”, “Gangsteru mednieki”), Džozefs Gordons-Levits (“Dons Žuans”, “Laika cilpa”) un Lady Gaga (gā-gā-gā!).

Nezinātāji, uzmetot aci Roberta Rodrigeza daiļradei, to tikpat labi varētu sajaukt ar ģeniālā režisora un kinoblogeru labākā drauga Kventina Tarantīno darbiem – melns humors, atriebes pilni stāsti un tas pats izlieto asiņu daudzums. Visi, kuri vēl nav redzējuši nu jau iknoisko “Grēku Pilsētas” pirmo daļu, to vēl var paspēt izdarīt. Visi, kuri jau no galvas zina filmas pirmo daļu, jebkurā gadījumā pirms seansa to var noskatīties vēl lieku reizi, lai 28. augustā visi kopīgi varētu mesties Grēku pilsētas tumšajās alejās!

Pavisam grēcīgu pirms-filmas prezentāciju būs sagatvojis Sergejs @moosatov Musatovs, bet lieliskas balvas būs sarūpējuši mūsu pastāvīgie lieldraugi Coffee Inn un LieliskaDāvana.lv! Ļoti gaidam Jūs šī gada 28. (plakāts augšā melo, bet ķēpāt to MS Paint roka neceļas) augustā 20:00 k/t Kino Citadele!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/199530/

Kādas atsauksmes par filmu? Pff, visas atsauksmes ir par seansu… un boobies!