Kinoblogeri aicina uz “Guardians of the Galaxy”!

July 29, 2014  |  Kinoblogeri

Cik, nu, cik var, vai ne? Filmas ar MARVEL varoņu piedalīšanos šogad vien mūs apciemoja un vēl apciemos veselas 4 (!) reizes, no kurām trīs ir turpinājumi! To saprot arī MARVEL bosi, tapēc uz beigām, saldajam ēdienam, ir atstāts pats labākais un noteikti intriģējošākais projekts, “Guardians of the Galaxy” – šādu MARVEL filmu Jūs vēl nebūsiet redzējuši:

Drosmīgā ceļotāja Pītera Kvila rokās nonāk kāda noslēpumaina lode, kas, kā izrādās, pieder varenajam un nežēlīgajam ļaundarim Ronanam, kurš kaldina Visuma iekarošanas plānus. Pīters nonāk starpgalaktiku cīniņu vidū, un vienīgais veids, kā glābties, ir pievienojoties ar četriem izstumtajiem – kareivīgi noskaņoto jenotu vārdā Raķete, cilvēkveidīgo koku vārdā Gruts, nāvējoši bīstamo Gamoru un atriebības kāro Postītāju…

Būsim godīgi – kurš gan spēj pretoties Reaktīvajam Jenotam, Bērta Maklina šarmam un Vinam Dīzelam koka lomā? What a bunch of A-holes! Ar to vien jau būtu gana, bet raksim dziļāk – pēc ilgāka laika perioda tā ir pirmā MARVEL filma ar līdz šim pilnīgi nepazīstamiem varoņem, uzreiz komandas filma, un pie tās stūres stāv neviens cits kā Džeimss Ganns, personāžs ar ļoti bagātīgiem ciltsrakstiem, starp kuriem atrodama filma “Slither”, darbs leģendārajā studijā Troma un projekts “PG Porn”. Un tagad šī cilvēka rokās ir nonākusi 150 milj. USD vērtā Disney studijas komiksfilma – ja tas nav intriģējoši, tad mēs nezinām, kas ir intriga (bet mēs zinām)!

Kārtējā MARVEL komiksfilma, svaigas elpas vilciens pārblīvētā žanrā, jauna seriāla sākums, galaktiskā komēdija, pilnīgs sviests – “Guardians of the Galaxy” ir tas viss un vēl vairāk! Pirms filmas šoreiz uzzināsim ko jaunu ne tikai par filmas galvenajiem varoņiem, bet arī par citiem (nepelnīti?) aizmirstiem jocīgajiem komiksu varoņiem, kuri vēl tikai gaida savu iespēju uz lielajiem ekrāniem – bet nenāks par ļaunu ar tiem iepazīties jau tagad!

Mūsu lieldraugi Coffee Inn parūpēsies par karstu & stiprinošu kafijas dzērienu, bet LieliskaDāvana.lv – par lieliskām dāvanām tradicionālā kino erudīcijas konkursa uzvarētājiem! HarryMovieArt.com plakāta vietā Jūs šoreiz gaida kāds īpašs un filmas stilā traks pārsteigums (arī no Harija, nebaidieties)! Tiekamies (kostīmos!) šī gada 1. augustā 20:10 k/t Kino Citadele 12. auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/198004/

Bet ko par seansu saka tā apmeklētāji? Absolūti pelnīts nerdgasm:

 
 • Pecisk

  Bļāviens, šitas ir vilinoši. Atsauksmes arī apstiprina labās cerības. Bāc :)

  • notaufo

   You said it bro!
   Kā ta savādāk man uz šo filmu ir vēlme pat 2 reiz aiziet, lai gan tā nav pat iznākusi.
   The hype train wil not stop here and nowhere else either.
   Kā nākamo kruto filmu lūdzu Mass Effect taisiet.

   • http://kinokults.lv/ Kino Kults

    Mass Effect tiesības pieder tiem pašiem producentiem (cik atceros), kas taisa Amazing Spider-Man :(

    • notaufo

     Žēl ļoti žēl – nākamajam spidermenam jābūt labākam, jo otrais lika galvenokārt manīt to ka viss tikai sākās. Visādā ziņā ja runā par Guardians of the Galaxy ko noskatījos… Neticiet cilvēkiem, kas saka ka ka tie bija tikpat episki kā Avengers. Jo GoftheG bija daudz labāki. Nu un ka te nebija Loki , kuri daudzi sauca par 10 gades ļaundari. Humora deva jau no pirmajām pāris minūtēm tiek iesperta tieši sejā. It just looks awesome!