Kinoblogeri aicina uz “HER” īpašo pasākumu!

February 21, 2014  |  Kinoblogeri

Laikmetu, kurā dzīvojam, lieliski nosaka tā kino – kamēr Stenlijs Kubriks un Džeimss Kamerons biedēja laikabiedrus ar šausminošiem, cilvēkus nīstošiem mākslīgajiem intelektiem, kulta režisors Spaiks Džounzs savā jaunākajā filmā “Her” mums pasaka to, ko mēs tāpat jau nojautām – mākslīgais intelekts jau sen ir neatņemama mūsu ikdienas sastāvdaļa, mēs bez tā nevaram, mēs to… mīlam!

Teodors ir tikko šķīries vientuļš un sevī noslēdzies vīrietis. Nespēdams tikt pāri šķiršanās sāpēm, viņš nolemj iegādāties “sarunu biedru” – operētājsistēmu ar mākslīgo intelektu, kas izstrādāta atbilstoši katra lietotāja vajadzībām. Operētājsistēma “Samanta” runā patīkamā balsī, ir iejūtīga, gudra un asprātīga sarunu partnere. Ar laiku Teodors apjauš, ka ir iemīlējies Samantā…

Un kurš tad viņu vainos, īpaši ja mākslīgo intelektu filmā atveido šarmantā Skārleta Johansone? Pirms filmas esam sarūpējuši Jums īpašu programmu, kur:

18:15: Sergejs Musatovs no Kinocast.lv parunās par mākslīgajiem intelektiem filmās (vai arī par kaut ko citu… ar AI nekad neko nevar zināt);
18:35: Neiztrūkstošais konkurss, kur balvu un pārsteigumu ziņā šis seanss būs līdz šim izcilākais, jo to atbalsta pasaulē labākais tehnoloģiju partneris Microsoft, mūsu pastāvīgie atbalstītāji LieliskaDāvana.lv un CoffeeInn, bet par romantisku gaisotni rūpēsies Geisha!
18:45: Spaiks Džounzs prezentēs savu īsfilmu “I’m Here”;
19:15: treileri un filma!

Kā jau ierasts, ar biļeti uz seansu Jūs iegūstat ne tikai filmu, bet arī visus pārējos labumus – tapēc lieki nekavējieties, gaidam Jūs šī gada 26. Februārī, 18:15, k/t Kino Citadele 3. Auditorijā! Nāciet un kopā ļausimies mākslīgā intelekta valdzinājumam – vismaz kamēr nav ieradies Ultrons un mūs visus iznīcinājis.

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/186481/

Bet ko tad saka laimīgie un apmierinātie (šoreiz – tikai tā) seansa apmeklētāji? To, ka ir īstais laiks tiem pievienoties: