Kinoblogeri aicina uz “The Expendables 3”

August 14, 2014  |  Džeisons Stethems, Kinoblogeri

“Pē-ē-ē-dējo reiz…” dziedāja “Apvedceļš”, un mēs, ja pievienosimies, tad tikai idejiski, jo šoreiz dungosim citu dziesmu – vēlams kaut ko no AC-zibens-DC vai Melnā Sabata repertuāra, jo klāt ir gada vīrišķīgākā, old-school’īgākā un arī nostalģiskākā filma “Neiznīcināmie 3”, kuras vadmotīvs būs tas pats vecais, iepriekšējās action-pensionāru filmās apspēlētais – vecā skola pret jauno. Nav jābūt gaišreģim, lai saprastu, kura tad “uzvarēs” (jo uzvarēs draudzība):

Stallone. Stethems. Lī. Banderass. Lungrens. Snaipss. Krūss. Lucs. Kurjūrs. Fords. Gibsons. Švarcenegers. Visi kopā! Vienā filmā!! “Kinoblogeri piedāvā” seansā!!! Cietais rieksts no Austrālijas, režisors Patriks Hjūzs (kurš mums dāvāja brīnišķīgo neo-vesternu “Red Hill”), lieliski savaldīja šo ego un testosterona eksploziju uzņemšanas laukumā – no trešās daļas gaidām pirmās daļas skarbumu un otrās daļas jokus, bet bez visa liekā, kas traucēja līdz galam izbaudīt iepriekšējās sērijas. Būs graujoši!

Papildus filmai varēsim baudīt tādas ekstras kā Kinokults.lv prezentāciju par vienu no leģendārākajām tā laika filmu studijām (miniet nu, kuru), kā arī labāko īru viskiju Jameson! Mūsu lieldraugi Coffee Inn parūpēsies par Jūsu adrenalīna-kofeīna līmeni ar karstu & stiprinošu kafiju, bet dāvanas no LieliskaDāvana.lv ļaus izlādēt filmas laikā uzkrātās emocijas drošā un citiem nekaitīgā veidā. Protams, ka neiztiks arī bez tradicionālā HarryMovieArt.com plakāta, kurš šoreiz būs tikpat jaudīgs kā filmas aktieru komanda!

Tiekamies šī gada 21. Augustā 20:00 k/t Kino Citadele! Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/198616/

Bet atsauksmes? NEIZNĪCINĀMAS: