Kinoblogeri aicina uz “The LEGO Movie”!

January 29, 2014  |  Kinoblogeri

Nekad nedomājām, ka gaidīsim un rīkosim “Kinoblogeri piedāvā” seansu “LEGO Filmai”, bet šoreiz ir pavisam cita situācija – klajas zīmola ekspluatācijas vietā mūs gaida asprātīga, smieklīga un pat nedaudz zobgalīga animētā komēdija, kas dažādu sakritību dēļ ir par LEGO. Vēl jo labāk!

Emets ir visparastākā lego minifigūriņa, kurš pārpratuma pēc tiek noturēts par ar īpašām spējām apveltītu glābēju. Viņam tiek uzticēta izšķirošā loma cīņā pret ļauno tirānu, kurš vēlas iznīcināt brīnišķīgo lego pasauli. Emets ir absolūti nesagatavots, taču ar entuziasmu iesaistās pasaules glābšanā kopā ar visdažādākajiem lego varoņiem – Vitrūviju, Mežoni, Betmenu un daudziem citiem…

Kādēļ esam tik pārliecināti? Viss vienkārši  – filmu radījuši animētās ņam-diloģijas “Mākoņains, gaidāms kotlešu lietus” un huligāniskās komēdijas “21 Jump Street” (un arī “22”) veidotāji, Kristofers Millers un Fils Lords. Tā radīta 3D datoranimācijas tehnikā, taču autori centušies tai piešķirt klasiskās multiplikācijas vizuālo izskatu, un arī visa lego pasaule filmā „būvēta” no klasiskajiem lego klucīšiem! Ja nu vēl ne, tad treileris Jūs noteikti pārliecinās: http://youtu.be/fZ_JOBCLF-I

Bet pirmsseansa aktivitāšu ziņā šoreiz viss ir pavisam nopietni – sadarbībā ar LATLUG.lv (tie ir tā kā Kinoblogeri, tikai par LEGO) Jūs gaida iepriekš vēl nekad nedzirdēts stāsts par LEGO vēsturi, kā arī tematiskais konkurss un, protams, balvas! Par pēdējo – sekojiet LATLUG Facebook un Twitter, arī par to būs atsevišķs konkursa jautājums! Protams, neiztiks arī bez balvām no mūsu nu jau pastāvīgajiem atbastītājiem – LieliskaDāvana.lv un Coffee Inn!

Gaidīsim Jūs uz “LEGO Filmu” jau 2014. gada 7. Februārī, 18:30, k/t Kino Citadele 12. Auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/185062/

Bet ko par filmu saka laimīgie seansa apmeklētāji? Tikai to, ka jāmet visus aizspriedumus pie malas (pret sienu), un jānāk – filma iepriecina, pārsteidz un izklaidē VISA VECUMA skatītājus:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
  • notaufo

    This is going to be the greatest comedy based on “toys” – hands down. Jā tas ir tik vienkārši. Tu guli ar savu plīša lācīti, bet tad paliec tam par lielu, sit fiškas skolā, bet tad paliec tam par lielu (kādas 200 pokemonu fiškas vēl kaut kur mētājas un pat nedomāju tikt no tām vaļā) ,bet lego par lielu nevar palikt – tāpat kā kārtis spēlē visos vecuma periodos tā arī lego nenoveco. Iepriekšminētais treileris lieliski ataino situāciju kāda bija datorspēlēs Lego Star Wars, Pirates of Carribean utt. parodijisks skatījums uz oriģinālmateriālu nesabojājot to – mirkšķis Zuckermana virzienā.

    • http://kinokults.lv/ Kino Kults

      Būs ļoti laba – tie, kas redzēja, to apstiprina!