Kinoblogeri aicina uz tikšanos ar “Godzillu”!

May 12, 2014  |  Kinoblogeri

GODZILLA ir monstru karalis – tas ir fakts, gluži tāpat kā tas, ka viņa triumfālo atgriešanos mēs esam gaidījuši jau pārāk ilgi (kāds no 1998., bet kāds – no 2004. gada, atkarībā no Jūsu gīkisma pakāpes). Bet tas vairs nav svarīgi, jo talantīgais jaunais režisors Garets Edvardss (mikrobudžeta hīts “Monsters”) mums atgriezīs Godzillu tādā līmenī, ka vienīgais, ko mēs varēsim pateikt, būs: “Vēl! Vēl! Vēl!”

Par spīti tam, ka visa skatītāju uzmanība tāpat piederēs titulvaronim, savai pirmajai lielajai filmai Garets ir savācis vienkārši sapņu aktierkomandu – Braiens Krenstons (“Breaking Bad”), Ārons Teilors-Džonsons (“Kick-Ass”), Elizabete Olsena (“Martha Marcy May Marlene”), Kens Vatanabe (“The Last Samurai”) un pat Džuljeta Binoša (“Three Colors: Blue”), lielbudžeta grāvējam praktiski neticama aktieru blice. Gīku aprindās kulta statusu iemantojusī studija Legendary Pictures nav skopojusies ar finansējumu – tāda līmeņa un intensitātes postaža uz lielajiem ekrāniem vēl nav pieredzēta!

Tā kā par kaiju un ar tiem saistītajām lietām mēs jau visu izrunājām pagājušās vasaras “Pacific Rim” seansā, tad šoreiz nedaudz par ko citu – filmas režisors no veiksmīga un atzīta mikrobudžeta kino ir strauji pārlēcis tieši  Holivudas lielbudžeta dzirnakmeņos, tapēc režisors Roberts Kuļenko (kurš gan cits?) mums pastāstīs par to, kā šādi lēcieni ir beigušies zināmiem un (nu jau) mazāk zināmiem režisoriem un ko mēs no tā varam mācīties. Būs interesanti!

Neiztiks arī bez pārsteigumiem – mūsu lieldraugi Coffee Inn parūpēsies par karstu & stiprinošu kafiju, bet LieliskaDāvana.lv – par lieliskām dāvanām konkursa uzvarētājiem! Bet HarryMovieArt.com plakāts šoreiz ir paša monstru karaļa cienīgs!

“Godzilla” gaidīs Jūs šī gada 15. maijā 18:30 k/t Kino Citadele 4. auditorijā! Filmu skatīsimies 3D formātā!
Biļetes: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/192051/