Kinoblogeri aicina uz tikšanos ar “Godzillu”!

May 12, 2014  |  Kinoblogeri

GODZILLA ir monstru karalis – tas ir fakts, gluži tāpat kā tas, ka viņa triumfālo atgriešanos mēs esam gaidījuši jau pārāk ilgi (kāds no 1998., bet kāds – no 2004. gada, atkarībā no Jūsu gīkisma pakāpes). Bet tas vairs nav svarīgi, jo talantīgais jaunais režisors Garets Edvardss (mikrobudžeta hīts “Monsters”) mums atgriezīs Godzillu tādā līmenī, ka vienīgais, ko mēs varēsim pateikt, būs: “Vēl! Vēl! Vēl!”

Par spīti tam, ka visa skatītāju uzmanība tāpat piederēs titulvaronim, savai pirmajai lielajai filmai Garets ir savācis vienkārši sapņu aktierkomandu – Braiens Krenstons (“Breaking Bad”), Ārons Teilors-Džonsons (“Kick-Ass”), Elizabete Olsena (“Martha Marcy May Marlene”), Kens Vatanabe (“The Last Samurai”) un pat Džuljeta Binoša (“Three Colors: Blue”), lielbudžeta grāvējam praktiski neticama aktieru blice. Gīku aprindās kulta statusu iemantojusī studija Legendary Pictures nav skopojusies ar finansējumu – tāda līmeņa un intensitātes postaža uz lielajiem ekrāniem vēl nav pieredzēta!

Tā kā par kaiju un ar tiem saistītajām lietām mēs jau visu izrunājām pagājušās vasaras “Pacific Rim” seansā, tad šoreiz nedaudz par ko citu – filmas režisors no veiksmīga un atzīta mikrobudžeta kino ir strauji pārlēcis tieši  Holivudas lielbudžeta dzirnakmeņos, tapēc režisors Roberts Kuļenko (kurš gan cits?) mums pastāstīs par to, kā šādi lēcieni ir beigušies zināmiem un (nu jau) mazāk zināmiem režisoriem un ko mēs no tā varam mācīties. Būs interesanti!

Neiztiks arī bez pārsteigumiem – mūsu lieldraugi Coffee Inn parūpēsies par karstu & stiprinošu kafiju, bet LieliskaDāvana.lv – par lieliskām dāvanām konkursa uzvarētājiem! Bet HarryMovieArt.com plakāts šoreiz ir paša monstru karaļa cienīgs!

“Godzilla” gaidīs Jūs šī gada 15. maijā 18:30 k/t Kino Citadele 4. auditorijā! Filmu skatīsimies 3D formātā!
Biļetes: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/192051/

 
 • notaufo

  Es domāju piekukuļot dažus darbabiedrus (apmaksāšu popkornu un dzērienus) lai tikai viņi aizietu uz filmu. Domāju ka savādāk viņi noteikti gaidītu “mājasizlaidumu” – mulķības godzillu nevar skatīties uz mazā ekrāna noskatoties treileri ir redzams ka to ir jāredz vai nu foruma 1 zālē vai arī imax… unnnn punkts…..

  • notaufo

   Nu kopumā jāsaka ka izdevās seanss un darbabiedrs, kurš īpaši neko daudz nezināja par Godzillu arī atnāca un filmas beigās bija stipri izbrīnīts, jo bija domājis ka monstru filma beigsies savādāk. Nenospoilošu te visu – ejiet paši noskatiesties. Tie kas ar Godzillu jau ir pazīstami sapratīs …. Japāņi gan piekasās ka viņš šajā filmā ir diezgan resns (ne jau Krenstons), bet nu ja reiz lielās kaujas notiek amerikā tad nav iespējams aizbēgt no resnuma starojuma – žēl ka monstri nespēj baroties no tā. Gribat redzēt filmas grafu “!” – oh yeah “?” – kaut kas nav kārtībā ar faktiem “__” – garlaicīgums “no” – lūdzu nē kāpēc?! “:)” – piemīlīgi

   Tātad grafs: !!!!!! no :) !!!!!! no !!!__! no___! :) ___! no ____????_____?___ !!!!!!!!!!?!!!!!!!! un beigas. Secinājums filmas vidusdaļu varētu izmest un tās vietā ielikt vairāk cīņas ainu. Saprotat režisor man šad tad patīk paskatīties ziņas bet es esmu atnācis un monstru sišanos tomēr kā jau daudzi citi ….