Kinoblogeri aicina uz Džonija Depa datorfilmu* “Transcendence”!

April 25, 2014  |  Kinoblogeri

Mūsu ikdienas dzīves jau ir kļuvušas tik ļoti satvītotas, sainstagrammētas, salaikotas un kādas tik vēl ne, ka pilnīga un galīga pārvākšanās uz dzīvi interwebzos, šķiet, ir tikai laika jautājums. Gan jau, ka atradīsies kāds aptracis zinātnieks (un, kā mēs labi zinām no filmām, visi zinātnieki ir traki kā Marta Zaķi, citādi tie nav nekādi zinātnieki), kurš izdomās, kā to lietu dabūt gatavu. Iespējams, ka viens šāds eksperimentētājs jau ir atradies, un tas ir neviens cits, kā pasaules populārākais aktieris Džonijs Deps:

Doktors Vils Kasters ir vadošais pētnieks mākslīgā intelekta jomā, taču viņam ir daudz pretinieku, kuri pat gatavi viņu nonāvēt. Mirstošais zinātnieks lejupielādē savu prātu datorā un pēc nāves iegūst neierobežotu varu, par kādu nav uzdrošinājies sapņot. Drīz viņa intelekts kļūst bīstams cilvēkiem, taču pat viņa sieva un labākais draugs neredz iespēju viņu apturēt…

„Transcendence” ir ilggadējā Kristofera Nolana operatora Vollija Fistera debija režijā, un izskatās, ka Vollijs būs parevidējis Krisa skapjus un nočiepis dažus no viņa aktieriem-favorītiem – „Transcendence” redzēsim Morganu Frīmenu („The Dark Knight” triloģija), Kilianu Mērfiju („Inception”, „Batman Begins”), kā arī Rebeku Holu („The Prestige”). Bet galvenajā lomā – neviens cits kā Holivudas ekscentriķu eksperts Džonijs Deps! Tāpēc aicinām uz seansu gan tehnomīļus, gan tehnofobus, gan visus interesanta kino cienītājus, lai kopā ar Kinoblogeriem uzzinātu, cik drūma būs šī nākotnes vīzija!

Mūsu lieldraugi Coffee Inn parūpēsies par to, lai pēc filmas varat stiprināties ar, iespējams, labāko pieejamo kafiju, bet dāvanas no LieliskaDāvana.lv neliks vilties – pat ja filma liks! Protams, ka neiztiks arī bez tradicionālā HarryMovieArt.com plakāta, kurš šoreiz varbūt pat ir labāks, kā pati filma (tikai varbūt)!

Tiksimies jau Otrdien,29. aprīlī, 18:30 k/t Kino Citadele 12. auditorijā!
Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/190810/