KONKURSS par filmu “300: Rise of an Empire”!

March 5, 2014  |  Dažādi, Raksti

PAPILDINĀTS:
Uzvarētājs un vienīgais dalībnieks ir Raivis Vilūns – apsveicam!

ORIĢINĀLS:
Konkurss īstiem spartiešiem (vai tiem, kas tādi jūtas, sirdī un dvēselē)!

Kas jādara? Pavisam vienkārši – jāveic leģendārās “This is Sparta!!! ainas inscenējums fotovideo formātā, kā platformas izmantojot sociālos tīklus Twitter/Vine vai Instagram, un obligāti pievienojot heštegu #thisisspartalv, lai es (un pārējie) var atrast un pienācīgi retvītot novērtēt! Uz e-pastu šoreiz sūtīt neko nevajag, kautrīgie paliek mājās, bet balvas tiek drosmīgajiem!

Un kādas balvas! Pateicoties filmas izplatītājam AcmeFilm man ir unikāla balva – filmas artbook, īsta kafijas galda grāmata, vajadzības gadījumā arī aizvietos spartieša vairogu! Veicināšanas balvās – 3 oriģinālie filmas plakāti!

Uzvarētāji tiks noteikti pilnīgi subjektīvi, pēc personīgās badass-skalas (šis tomēr ir daļēji Džeisona Stethema/Marka Valberga blogs), laika ir pietiekoši – līdz 16. Martam ieskaitot. Tapēc neaizmirstam #thisisspartalv un atceramies – GIVE THEM NOTHING, BUT TAKE FROM THEM EVERYTHING!!!

 
 • Kristaps B.

  Es zinu, ka man šim īsti nav laika, bet ļoti ceru, ka blogam lasītāju apjoms ir gana plašs, lai būtu atsaucīgo. Būtu žēl, ka tauta sava slinkuma un entuziasma trūkuma dēļ (kā man) paliktu bešā :D

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Bet Tev ir a) kāja un b) durvis. Kāja + Durvis = uzvara!

   • notaufo

    J.Butler + Kāja + Kserksu ziņnesis – Nevajadzīga politika + Bedre = Episks atteikums