KONKURSS par filmu “Bruņurupuči-Nindzjas”!

August 5, 2014  |  Dažādi, Raksti

PAPILDINĀTS 11.08.2014:
Paldies, šoreiz laicīgi – konkursu slēdzam, diemžēl tā nu ir sanācis, ka labākie konkursi ar visvairāk dalībniekiem ir vissliktākajām filmām. Ir, ko padomāt, par blogu un vispār. Bet tas šobrīd nav svarīgi, svarīgi ir uzvarētāji – sirsnīgi sveicu Daci Š., kura iegūst galveno balvu, kā arī Aleksu P. un Rihardu J., kuriem tiek picu naži. Var jau sildīt krāsni bruņurupuču picai… Bet visiem liels paldies par dalību, ar bailēm gaidīšu nākamo konkursu ;)

ORIĢINĀLS:
Tā kā “Bruņurupuču-Nindzju” seansa vietā mums būs “Divas Janvāra Sejas”, tad vismaz lai ir konkurss – kā vienmēr, ar lieliskām balvām no filmas izplatītāja ForumDistribution (nē, Megans Fokss balvu vidū nav, piedodiet), kuru vidū oficiālie Bruņurupuču picu naži (2 gab.) un pat oficiālās Bruņurupuču audio-ausis (1 gab.), labākas, kā dakterim Dre un viņa bītiem! Ir vērts pacensties – jautājumi šoreiz tādi, ka pat bruņurupucis atminēs! Aiziet:


1

Kurā gadā tika radīti “Bruņurupuči-Nindzjas”?

A) 1981
B) 1983
C) 1984

2

Viens no “Bruņurupuču-Nindzju” veidotājiem, Kevins Īstmens, ir atbildīgs arī par kāda skandaloza žurnāla radīšanu. Tas ir

A) Heavy Metal
B) Rolling Stone
C) Penthouse

3

Megans Fokss Eiprilas O’Nīlas lomā, protams, ir satriecoša izvēle, kura garantē biļešu pārdošanu un notektu skandalozitāti. Taču viss, iespējams, būtu bijis pavisam savādāk, ja lomu atveidotu

A) Emma Stouna
B) Elizabete Olsena
C) Ellena Peidža

4

Kuri divi varoņi sākotnēji bija plānoti filmā, bet vēlāk izņemti ārā no tās scenārija, lai, iespējams, atgrieztos sīkvelā?

A) Bibops un Rokstedijs
B) Baksters Stokmans un Krenks
C) Krenks un Keisijs Džounss

5

Pirms režisora krēslā sēdās Džonatans Lībesmans, uz to kāri skatījās

A) pats Maikls Bejs
B) Garets Evanss
C) Brets Ratners

Konkursa nosacījumi nemainās, kā vienmēr – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (riskējiet uz savu atbildību), starp visiem pareizo atbilžu autoriem ierastais randomaizers (random.org) izvēlēsies uzvarētājus, kuri tad arī saņems balvas! Atbildes tiek pieņemtas līdz Svētdienas (10. Augusts) 23:59:59, izloze arī kaut kad neilgi pēc tam – šoreiz laicīgi. Lai veicas!