KONKURSS par filmu “Herākls”!

July 21, 2014  |  Dažādi, Raksti

PAPILDINĀTS 04.08.2014:
Nepagāja ne nedēļa, kā rezultāti ir apkopoti – šoreiz randomaizera labvēlību izpelnījās nu jau pastāvīgie kino konkursu dalībnieki Aleks Pocelujevs un Sandis V! Bet nenokariet degunus, jauns konkurss par aktuālu filmu – jau pavisam drīz!

ORIĢINĀLS:
Sen, sen, sen (gandrīz tikpat sen, cik šīs filmas šķietamā darbība) nav bijis kāds lielisks konkurss uz kino faktu zināšanu un varbūt nedaudz atjautību. Bet šonedēļ tieši iznāk pasaules otra labākā aktiera Dveina Džonsona (pazīstams arī kā “The Rock”, nejaukt ar M. Beja filmu) jaunākais darbs “Herākls” (“Hercules”), kuru pats Dveins sauc par savu labāko filmu. To mēs uzzināsim jau Piektdien, kad filma būs kinoteātros, bet konkurss gan jau te un tagad:


1

Grūti iedomāties, bet arī šī filma ir balstīta uz komiksu. Kuru tieši?

A) “Hercules: The Knives of Kush”
B) “Hercules: The Thracian Wars”
C) “The Legend of Hercules”

2

Dveins Džonsons zināms ar to, ka nāk no restleru ģimenes – ar to nodarbojās arī viņa

A) tēvs
B) vectēvs
C) brālēns

3

Pirms pievērsties restlingam, par ko sapņoja Dveins (toreiz vēl ne “The Rock”) Džonsons?

A) Profesionālo boksu
B) Profesionālo amerikāņu futbolu
C) Profesionālo bodibildingu

4

Dveins Džonsons piedalījies arī kādā “rotaļlietu sērijas ekranizācija” tipa filmā. Kura (kuras?) tā bija?

A) “G.I. Joe”
B) “Action Man”
C) “Transformers”

5

Pirms iznīcināt kino projektus, režisors Brets Ratners ilgstoši filmēja mūzikas videoklipus. Ar kuru no šīm zvaigznēm viņš sadarbojās visciešāk?

A) LL Cool J
B) Jessica Simpson
C) Mariah Carey

Konkursa nosacījumi nemainās, kā vienmēr – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (riskējiet uz savu atbildību), starp visiem pareizo atbilžu autoriem ierastais randomaizers (random.org) izvēlēsies uzvarētājus, kuri tad arī saņems balvas! Atbildes tiek pieņemtas līdz Svētdienas (27. Jūlijs) 23:59:59, izloze arī kaut kad neilgi pēc tam. Lai veicas!