KONKURSS par filmu “Jack Ryan: Shadow Recruit”

January 13, 2014  |  Jaunumi

PAPILDINĀTS 23.01.2014:
Visiem paldies, noslēdzam (pat ja, kā vienmēr, ar nelielu nokavēšanos). Jautājumi šoreiz bija tādi, ka grēks kļūdīties, tapēc kļūdu gandrīz nebija – Boldvins/Fords/Afleks/Pains, scenārijs ir oriģināls, otrs populārākais Klensija personāžs ir Džons Klārks (gaidam solo-filmu ar Tomu Hārdiju), Raiena ciklā ir 16 grāmatas, bet Džeka Raiena loma savulaik piedāvāta pašam Kevinam Kostneram! Bet laimīgie uzvarētāji ir: Anete Baumane, Artūrs Kārkliņš, msulcs, Kārlis Melngalvis, Sandis V, Taņa Samoviča un Einārs K! Apsveicam, un līdz nākamajam konkursam!

ORIĢINĀLS:
Sen nav bijis kāds konkurss, vai ne? Tāpēc!

Par ieganstu ņemsim filmu “Jack Ryan: Shadow Recruit” / “Džeks Raiens: Ēnu Aģents”, bet patiesībā jau visu Toma Klensija (kino) daiļradi, lai interesantāk! Un arī balvas, pateicoties ForumCinemas, mums ir tehnotrilleru tēvam atbilstošas – veseli 7 (pietiks visiem!) universālie strāvas adapteri (ar USB) ar filmas simboliku, topošajiem Dzekiem Raieniem, protams! Bet tālākais, dormājams, Jums jau ir zināms:


1

Nosauciet visus aktierus, kuri tēlojuši Džeku Raienu kino, hronoloģiskā secībā!

2

Filma “Jack Ryan: Shadow Recruit” ir balstīta uz Toma Klensija romānu

A) “Red Rabbit”
B) “The Cardinal of the Cremlin”
C) nevienu, scenārijs ir oriģināls

3

Nosauciet otru populārāko Toma Klensija personāžu, kuru līdzšinējās filmās ir atveidojuši 2 dažādi aktieri, un kuram šobrīd tiek gatavota solo filma!

4

Cik kopā ir Toma Klensija sarakstītu grāmatu ar Džeka Raiena piedalīšanos?

A) 12
B) 16
C) 22

5

Kuram no filmā “Džeks Raiens: Ēnu Aģents” redzamajiem aktieriem savulaik piedāvāta Džeka Raiena loma?

Konkursa nosacījumi nemainās, kā vienmēr – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (riskējiet uz savu atbildību), starp visiem pareizo atbilžu autoriem ierastais randomaizers (random.org) izvēlēsies uzvarētājus, kuri tad arī saņems balvas! Atbildes tiek pieņemtas līdz Svētdienas (19. Janvāris) 23:59:59, izloze arī kaut kad neilgi pēc tam. Lai veicas!