KONKURSS par filmu “The Hunger Games: Mockingjay – Part 1”!

November 24, 2014  |  Dažādi, Raksti

Papildināts 01.12.2014:
Paldies, paldies – interese par “Bada spēlēm” nekad nav bijusi augstāka, jo veseli 37 (!) no jums izteica vēlmi piedalīties. Bet uzvarētājs, kā kā vienmēr, ir tikai viens divi, un tie ir Natalja Volkova un Tatiana Sukonnikova (tā nolēma random.org). Šoreiz bez “āķīgiem” jautājumiem – atbildes zemāk ar boldu, un tiekamies nākamajos konkursos!

Sen, sen nav bijis kāds kino-konkurss ar lieliskām balvām, un kas var būt labāks dāsnāks, kā jaunā “Bada spēļu” filma? Izstāstīšu situāciju – vēl šī gada kinofestivālā “Spektrs II” daži veiksminieki aizgāja mājās ar “The Hunger Games: Catching Fire” balvām, tik daudz to ir. Šim konkursam gan esam pietaupījuši patiesi labākās, jo abi (divi) konkursa uzvarētāji saņems patiesi “Bada spēļu” uzvarētāju cienīgu komplektu, kas sastāv no filmas T-krekla, blociņa un pildspalvas (svētā trifecta!). Domāju, ka tālākais Jums jau ir zināms:


1

Lai nepievērstu lieku uzmanību, projektiem to filmēšanas laikā tiek piešķirti segvārdi. Kāds segvārds bija šai filmai?

A) “The Idiom”
B) “Seashore”
C) “Artemis”

2

Saskaņā ar grāmatu/filmu mitoloģiju, ir notikušas 75 Bada spēles (pēdējās bija “īpaši” veiksmīgas…). Bet cik jauniešu gāja bojā visās Bada spēlēs kopā?

A) 1746
B) 1666
C) 156

3

Pirms kļūt par kinozvaigzni un meiteņu elku (ok, tāds viņš bija vienmēr), aktieris Laiems Hemsvorts piestrādāja par

A) modeli
B) dārznieku
C) grīdu licēju

4

Kurai aktrisei piedāvāja prezidentes Almas (Džuliana Mūra) lomu?

A) Džūlija Robertsa
B) Džodija Fostere
C) Andželīna Džolija

5

Kas pietrūkst filmā “The Hunger Games: Mockingjay – Part 1”, bet ir iepriekšējās sērijas filmās?

A) Cits režisors
B) Filips Seimūrs Hofmans
C) Bada spēles

Konkursa nosacījumi nemainās, kā vienmēr – pareizās atbildes uz kino.kults (at) gmail.com (komentāros vairs neko nerakstam), starp visiem pareizo atbilžu autoriem ierastais randomaizers (random.org) izvēlēsies 2 (divus) uzvarētājus, kuri tad arī saņems balvas! Atbildes tiek pieņemtas līdz Svētdienas (30. novembris) 23:59:59, izloze arī kaut kad neilgi pēc tam (bet ne tā, ka sekundi vēlāk). Lai veicas!