“Sin City: A Dame to Kill For” pirmais treileris

March 19, 2014  |  Treileri

Kāmēr kāpu kalnos, iznāca ilgi gaidītais un kaut kādā ziņā nedaudz jau pārgaidītais Roberta Rodrigeza / Frenka Millera “Sin City: A Dame to Kill For” pirmais treileris – kalni, protams, nav alas (kur pēc “The Descent” – nekad!), bet tāpat treilera publicēšanai pieķēros tikai tagad. Jūs taču neesat pret, ne?

Bet treilerī, principā, ir tieši tas, ko mēs visus šos gadus gaidījām – veci un jauni aktieri vecās un jaunās lomās (no jaunpienācējiem īpaši jāizceļ Džošs Brolins Klaiva Ouena lomā un Džozefs Gordons-Levits pats savā lomā), tas pats atpazīstamais vizuālais stils, jautājums ir par to, vai tas viss joprojām tikpat labi turēsies kopā? Ja vēl prātojat, kapēc pie Rodrigeza par kapeikām filmējas puse Holivudas, tad atbilde ir šeit (un šeit, un šeit), ceļš uz aktiera sirdi tomēr iet caur vēderu (“Stay hungry, stay foolish!”, kā rekomendēja ābolu guru).

Protams, ka 10 gadu laikā par kāroto turpinājumu visi jau nedaudz pat aizmirsa, ko nevarētu teikt par Frenka Millera “The Spirit” vai paša Rodrigeza pēdējiem darbiem (kurš tad kaut ko tādu aizmirsīs!), un arī Eva Grīna nebūt nav Andželīna Džolija (sākotnēji solītā fatālā lēdija), bet tas viss ir pupu mizas, jo ilgi gaidītais turpinājums ir gandrīz klāt! Laiks atsvaidzināt atmiņā “Sin City” komiksus…

“Sin City: A Dame to Kill For” būs klāt jau šī gada 29. Augustā, šoreiz 3D formātā. Bet mēs zvanīsim Borisam, lai iefilmē mums seansa ievadvārdus ar Rodrigezu un Milleru. Vai vismaz Mikiju Rurku.