“Teenage Mutant Ninja Turtles” pilnais treileris: Bruņurupuči ir atpakaļ!

June 26, 2014  |  Treileri

Nesenajā “Stipro skrējienā” piedzīvotais (un Raimonds) atgādināja, ka sen taču neesam diskutējuši par tādu aktuālu tēmu, kā jaunie bruņurupuči jeb Maikla Beja producēto “Teenage Mutant Ninja Turtles” rīmeiku/rebūtu/reimagining. Nebija jau arī īsti, ko diskutēt – iepriekšējie filmas treileri (un pat TV rullītis) knapi atrādīja galvenos notikumu vaininiekus, liekot minēt, vai tie tiešām sanākuši tik briesmīgi, kā lēš, vai vienkārši nav gatavi (t.i. līdz galam uzzīmēti). Bet nu ir klāt pilnais vai final, vai kā nu vēl sauc tos treilerus, kas parāda visu filmu – un beidzot arī bruņurupuči ir redzami visā savā godībā! Un ne tikai viņi:

Filmai nākot pie mums, notika arī kāds cits amizants stāsts – pāris mēnešus pirms filmas pirmizrādes (un daudzus mēnešus pēc filmēšanas perioda beigām) mēs uzzinājām, ka galvenās lomas ierunās citi aktieri, kā tie, kas patiesībā “tēloja” bruņurupučus – piemēram Leonardo ierunās neviens cits, kā Džonijs Noksvils! Pārsteidzoši jaunumi arī jauno (un nezināmo) censoņu aģentiem, kuri noteikti steigšus pārrēķina savu audzēkņu peļņu no filmas. Tikai mieru – Megans Fokss joprojām tēlo Meganu Foksu, tur viss cieti!

Un šajā treilerī beidzot redzam arī pašu Šrēderu, kura jaunā versija gan izskatās kā Maikla Beja (starp citu, vai zinat, kas ir filmas režisors? Nē, tas nav Maikls Bejs!) slapjais sapnis – Transformera krustojums ar virtuves nažu komplektu. Personīgi es galīgi neesmu sajūsmā par šādu pavērsienu (jo Transformeriem ir vieta “Transformeros”), lai gan, kā ziņo uzticami avoti, Šrēders varbūt nemaz nav Šrēders… bet to redzēsim!

“Bruņurupuči-Nindzjas” būs klāt jau šī gada 8. Augustā – tad arī paši visu redzēsim!

 
 • notaufo

  Es būtu priecīgāks ja Megans Fokss tēlotu April Oniel (vispār kā jau daudzi citi pirms manis to ir teikuši – Foksas vietā gribētos redzēt kaut ko citu.) Bet nu dzīvosim redzēsim. Pēdējais treileris mēģināja salikt punktus uz “|” , bet vienlaicīgi radīja sajūtu, ka pirms filma tika veidota kādu laicīņu, kad viss internets tika piebļauts ar negatīviem komentāriem, ko tad arī pašreizējais videorullis parādītu pretējā gaismā. Bruņurupuči – citplanētieši? Beidziet ko jūs :D… Wink wink -> piemiedz aci heiteru virzienā. Par maz pašu bruņurupuču footage? Lūdzu lielāka gaisma mesta šajā virzienā. Pašsaprotami ņemot vērā ka tas bija tīzeris, bet no godzillas pat viņa paša filmā bija tikai nedaudz cik no bruņurupučiem šajās 2 minūtēs. ..tas neko nemaina uz šo filmu būs jāiet esmu TMNT fanāts.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Bet… bet… bet Megans Fokss taču arī tēlos Eiprilu O’Nīlu! :)

   • notaufo

    Megans Fokss savās filmās tēlo Meganu Foksu it ka jau pats teici (nu pārmestā nozīmē tavā veidoklī). Jennifers body + tranmorferi 1,2 = Megans Fokss ir Megans Fokss izņemot to ka dzīvē viņš nepārzina motorus + neēd cilvēkus. (Neesmu gan īsti pārliecināts varbūt kādu no iepriekšminētajām lietām tomēr viņš dara dzīvē.)

    • http://kinokults.lv/ Kino Kults

     Tagad sapratu domu ;)

 • Pecisk

  Hmmmm, pēc reklāmas rulīša nepateiksi ka Beja filma – tikai pāris blīkšķu banniji :) (Labojums: ahā, nav režisors, tas šo to izskaidro). Starp citu bruņurupuči izskatās tīri ok, labāk nekā pirmajā tīzerī šķita ka būs, arī spēļmantiņas aka “gadžeti” netraucē. Redzēsim, skepse paliek, bet nu…

 • Pingback: baltais runcis Latvijas blogāres apskats #4 (23.06.-29.06). | baltais runcis()