“Teenage Mutant Ninja Turtles” pilnais treileris: Bruņurupuči ir atpakaļ!

June 26, 2014  |  Treileri

Nesenajā “Stipro skrējienā” piedzīvotais (un Raimonds) atgādināja, ka sen taču neesam diskutējuši par tādu aktuālu tēmu, kā jaunie bruņurupuči jeb Maikla Beja producēto “Teenage Mutant Ninja Turtles” rīmeiku/rebūtu/reimagining. Nebija jau arī īsti, ko diskutēt – iepriekšējie filmas treileri (un pat TV rullītis) knapi atrādīja galvenos notikumu vaininiekus, liekot minēt, vai tie tiešām sanākuši tik briesmīgi, kā lēš, vai vienkārši nav gatavi (t.i. līdz galam uzzīmēti). Bet nu ir klāt pilnais vai final, vai kā nu vēl sauc tos treilerus, kas parāda visu filmu – un beidzot arī bruņurupuči ir redzami visā savā godībā! Un ne tikai viņi:

Filmai nākot pie mums, notika arī kāds cits amizants stāsts – pāris mēnešus pirms filmas pirmizrādes (un daudzus mēnešus pēc filmēšanas perioda beigām) mēs uzzinājām, ka galvenās lomas ierunās citi aktieri, kā tie, kas patiesībā “tēloja” bruņurupučus – piemēram Leonardo ierunās neviens cits, kā Džonijs Noksvils! Pārsteidzoši jaunumi arī jauno (un nezināmo) censoņu aģentiem, kuri noteikti steigšus pārrēķina savu audzēkņu peļņu no filmas. Tikai mieru – Megans Fokss joprojām tēlo Meganu Foksu, tur viss cieti!

Un šajā treilerī beidzot redzam arī pašu Šrēderu, kura jaunā versija gan izskatās kā Maikla Beja (starp citu, vai zinat, kas ir filmas režisors? Nē, tas nav Maikls Bejs!) slapjais sapnis – Transformera krustojums ar virtuves nažu komplektu. Personīgi es galīgi neesmu sajūsmā par šādu pavērsienu (jo Transformeriem ir vieta “Transformeros”), lai gan, kā ziņo uzticami avoti, Šrēders varbūt nemaz nav Šrēders… bet to redzēsim!

“Bruņurupuči-Nindzjas” būs klāt jau šī gada 8. Augustā – tad arī paši visu redzēsim!