“The Expendables 3” pilnais treileris: vecā skola pret jauno skolu?

July 3, 2014  |  Treileri

Nepelnīti ar uzmanību tika apdalīts pilnais “The Expendables 3” treileris, kurš piegādā vezumu vilcienu, pilnu ar “win” – jau tā pirmajā ainā komanda no vilciena-cietuma (!) atbīvo Veslija Snaipsa varoni, bet pēc tam tas no priekiem pilnā ātrumā ietriecas nitroglicerīna rūpnīcā! Pašironijas līmenis, līdz kuram Maiklam Bejam ir kā ar kājām (vai kaut dinobota mugurā) līdz mēnesim, un kurš vēlreiz apliecina – pēc nedaudz neveiklās pirmās daļas, otrās daļas stils tiks saglabāts un mūs gaida vienkārši lieliski pavadīts laiks!

Stāsta pamatā šoreiz ir vecum-vecais jautājums par to, kurš ir labāks – vecā vai jaunā skola, un šī jau nu nebūs tā filma, kur šim jautājumam beigās ir jautājuma zīme (tāpat viss skaidrs). Lai jaunā skola to ne tikai novērtētu, bet arī fiziski varētu noskatīties, filma būs ar reitingu PG-13 – bet Silvestrs sola, ka “tāpat piebērs ogles”, un cienījamais resurss Badass Digest tam piekrīt, paskaidrojot, kapēc reitingam vairs nav nozīmes. Man ir tādas aizdomas, ka vairs jau pat nav svarīgi – pārfrāzējot neseno sociālo kampaņu, pat ja bezzobains, toties dzīvs!

Un vēl personīgi es būšu ļoti apbēdināts, ja apstāsies pie 3. daļas – līdzīgi kā ar seriālu “Entourage”, tas viss ir tik nenopietni, bet tik ļoti izklaidējoši, ka to varētu skatīties burtiski bezgalīgi. Ka tik dzīvi, tiešām!

Pēc visa spriežot, skatīsimies “The Expendables 3” Kinoblogeri piedāvā seansā jau šī gada 21. Augustā!